loading

Charms Zawieszka Koralik Srebrny CZARA Z ELIKSIREM

5
(2 opinie)
  • Charms Zawieszka Koralik Srebrny CZARA Z ELIKSIREM
preview next

Charms Zawieszka Koralik Srebrny CZARA Z ELIKSIREM

5
(2 opinie)
Czekamy na dostawę

CHARMS CZARA Z ELIKSIREM

Koralik wykonany jest z barwnego szkła weneckiego murano. Rdzeń koralika wykonany jest ze srebra najwyższej próby 925. Uniwersalna średnica srebnego rdzenia umożliwia zawieszenie koralika na wszystkich bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach bazach marki MURRANO jak również innych producentów.

  • Wysokość: 11 mm
  • Średnica rdzenia: 5 mm

STORY BY MURRANO...

W pewnym królestwie mieszczącym się na granicy dwóch mocarstw, panujący patriarcha znalazł się pod naciskiem sąsiadujących władców rządnych terytorialnej ekspansji. Rozsądne rządy panującego władcy oraz niewielki zasób wyszkolonych wojowników jednoznacznie umożliwiał jedynie wybranie drogi pokojowej. Podejmowane pertraktacje nie przynosiły jednak zamierzonych efektów, a jedynie prowadziły do zaostrzenia apetytu obu imperialistów. Zarządali oni pokaźnej daniny, która niechybnie zaprowadzi królestwo na skraj nędzy już i tak zubożałej społeczności. W duszą na ramieniu i nadzieją w sercu władca udał się wgłąb lasu do schorowanej kobiety znanej z tworzenia tajemniczych naparów. Zaproponowany eliksir uważony w glinianej czarce przekazywanej kolejnym pokoleniom rodu miał za zadanie jednoznacznie wykluczyć konieczność opłacania daniny i wymazać z pamięci dwóch władców chęci przejmowania kolejnych ziem. W powierzchni gładkiego, szklanego koralika zaklęta jest magiczna ciecz uważona w leśnej wiosce, mająca nieść pokój i dostatnie życie.

Sposób wysyłkiCzas transportuPłatność z góryPłatność przy odbiorze

InPost Paczkomaty 24/7
Do 24h 14,99 zł -

InPost Kurier
Do 24h 14,99 zł 16,99 zł
poczta_polska.jpg
Odbiór w punkcie
Pocztex PUNKT
Do 24h 9,99 zł 9,99 zł

Odbiór w punkcie DPD
Punkt / Automat paczkowy
Do 24h 0 zł -

Przesyłka kurierska
Pocztex Kurier
Do 24h 9,99 zł 11,99 zł

Przesyłka kurierska
DPD
Do 24h 12,99 zł 13,99 zł

Przesyłka kurierska zagraniczna
od 37,00 zł Więcej informacji...
Opinie wystawili klienci, którzy dokonali zakupu. Są weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem
Doradca Klienta Murrano.pl

63 263 31 15

e-mail

sklep@murrano.pl

Dowiedz się więcej o naszych produktach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Zachęcamy również do kontaktu przez nasz Live czat znajdujący się w prawym dolnym rogu strony.

Nr Katalogowy: SS-408