Personalizowany prezent dla taty

Sklep internetowy Murrano specjalizuje się w przygotowaniu niezwykłych upominków wzbogaconych oryginalną dedykacją dla bliskiej osoby. Na tej stronie czeka na Ciebie bogactwo pomysłów, które będą pomocne, gdy wybiera się prezenty personalizowane dla taty. Nie zwlekaj! Już dziś wejdź do naszego, niezwykłego świata! Zastanów się, co będzie lepsze – kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem czy elegancki grawerunek wykonany metodą laserową. Zobacz nasze gotowe projekty personalizacji.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz produkt

Piękny prezent personalizowany dla taty do kupienia już bez konieczności wychodzenia z domu

Personalizacja prezentu polega na przygotowaniu indywidualnej wersji przedmiotu dopasowanego do treści zamówienia. W Murrano czekają niezwykłe upominki wykonane z drewna, metalu, szkła, bawełny i kamienia. Przedmioty te są piękne, praktyczne i pamiątkowe Niespodziankę dla ukochanego ojca na urodziny odkryjesz również wśród oryginalnych wyrobów jubilerskim wykonanych ze złota i srebra. Męski łańcuszek ze srebra pakowany jest gratis w pudełko na biżuterię i wysyłany wraz z certyfikowaną metką jubilerką. Kupując prezent personalizowany dla taty za pośrednictwem naszego sklepu, zyskujesz pewność, że trafi do Ciebie upominek dobrej jakości. Nasze prezenty personalizowane dla taty zyskują na wartości, gdy dodasz swój tekst dedykacji. Dedykacja umieszczana jest bezpośrednio na upominku lub na jego ozdobnym i ochronnym opakowaniu. Zajmujemy się tworzeniem laserowego grawerunku, który powstaje przy wykorzystaniu nowoczesnych i niezawodnych maszyn. Dla ukochanego taty, który zawsze ma być radosnym, pełnym optymizmu człowiekiem, dopasuj kolorowy nadruk i dołącz zdjęcie do zamówienia. Stwórz fotoprezent, czyli nowoczesny prezent ze zdjęciem taty i zrób mu wspaniałą niespodziankę z okazji imienin, urodzinDnia Ojca i święta. Personalizowany prezent dla taty wybierzesz bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej. Wejdź do sklepu Murrano, gdy tylko masz na to czas. Możesz przeglądać nasze wirtualne, sklepowe półki o każdej porze dnia, a także w nocy. Wyjeżdżasz do pracy i nie pojawisz się na imprezie urodzinowej w rodzinnym domu? Możesz być na drugim końcu świata i w krótką chwilę stać się posiadaczką personalizowanego prezentu dla taty. Nie martw się niczym, wybierz idealny prezent, dopasuj projekt personalizacji i opłać zamówienie, a my zajmiemy się dostarczeniem podarku dla taty.

Jakie prezenty personalizowane dla taty są modne w tym roku?

Personalizowany prezent dla taty z okazji urodzin będzie pięknym albumem na najcenniejsze fotografie i pamiątki miłej przeszłości. Nasze albumy dostępne są w wielu atrakcyjnych wariantach. Twój tata wciąż drukuje zdjęcia, bo uważa je za najcenniejsze pamiątki, ale nie ma żadnego albumu na zdjęcia? Nasz duży album na zdjęcia z kolorowym nadrukiem na okładce będzie idealny, by przechowywać to, co cenne. Stwórz skarbiec dla taty, w których swoje miejsce znajdzie aż 500 zdjęć w formacie 10 cm x 15 cm. Twój tata z utęsknieniem patrzy w przeszłość, a Ty znalazłaś półwieczny album na wklejane zdjęcia? W naszej ofercie są również tradycyjne albumy przeznaczone do przyklejania zdjęć na przygotowanych kartach. To u nas czekają albumy z czarnymi i białymi kartami. Inny, personalizowany prezent dla taty, który jest piwoszem, odkryjesz wśród grawerowanych kufli na piwo. Dodatkiem dla taty, który jest kibicem i uwielbia oglądać mecze wraz z kolegami, będzie oryginalne nosidło na butelki. Nie zwlekaj! Może właśnie za chwilę znajdziesz najlepszy, personalizowany prezent dla taty na zbliżającą się okazję?