Życzenia urodzinowe dla brata

Urodziny brata to niezwykła okazja, aby wręczyć mu niecodzienny upominek i przekazać życzenia wcześniej opracowane z myślą o solenizancie. Dobrze dobrane życzenia urodzinowe dla brata wywołują pozytywną reakcję w postaci uśmiechu solenizanta. Skąd czerpać inspirację, aby móc później wręczyć niezwykły prezent wzbogacony o niecodziennej treści życzenia z okazji urodzin dla brata? W Murrano odkryjesz liczne propozycje praktycznych prezentów dostępnych wraz z projektami dedykacji na urodziny dla brata.

Życzenia urodzinowe dla brata

Życzenia urodzinowe dla brata równie ważne jak oryginalny upominek dobrany do okazji

Ukochany braciszek nie tylko jest obecny niemalże w całym życiu, uczestniczy we wszystkich, rodzinnych imprezach, ale również nierzadko nieustannie wspiera swoją siostrę, pomagając jej w wykonywaniu prostych prac technicznych, remontowych i naprawczych. O posiadaniu brata marzą często małe dziewczynki, pragnąc mieć towarzysza zabaw, a zarazem małego obrońcę czy opiekuna. Starszy brat zastępuje siostrze rodziców, gdy tych brakuje w rodzinie. Nierzadko sprawuje on bezpośredni nadzór nad dorastającym rodzeństwem. Z kolei młodszy brat to doskonały materiał do nauki zajmowania się maluchem, odpowiedzialności za jeszcze niedojrzałego i bezbronnego, małego człowieka. Posiadanie rodzeństwa wiąże się z koniecznością bycia osobą niezwykle odpowiedzialną, nie tylko za siebie, ale również za brata. To również duży dar, dzięki któremu łatwiej później iść przez życie. Brat to ktoś, kto wspiera w trudnych chwilach, udziela swojej pomocy, gdy ta jest niezbędna. Rodzeństwo udziela sobie wsparcia. Urodzinowe życzenia dla brata mają na celu nie tylko symboliczne okazanie bliskości i pamięci o bliskim mężczyźnie. Warto, aby stanowiły treść opracowaną specjalnie dla brata. Równie ważny jest również sposób przekazania tekstu zawierającego życzenia urodzinowe dla brata. W sklepie Murrano kupisz niezwykłe prezenty wzbogacone przez wygrawerowane życzenia dla brata z okazji urodzin. Grawerunek umieszczony jest bezpośrednio na zakupionym produkcie lub na jego ozdobnym opakowaniu. Życzenia na urodziny dla brata opracuj samodzielnie lub skorzystaj z gotowych projektów dedykacji przygotowanych przez sklep Murrano. Dodaj własną treść lub dowolnie zmodyfikuj nasze propozycje, aby stworzyć idealne i dobrze dobrane życzenia dla brata na urodziny.

Zobacz nasze propozycje prezentów urodzinowych dla brata:

Pakiet Korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

 

Kilka albo i więcej propozycji, czyli najlepsze życzenia na urodziny brata

Kochany Braciszku,

mało zmartwień i agresji,

żadnych stresów i depresji,

dużo śmiechu i radości,

wiele szczęścia i miłości.

Wszystkiego najlepszego

z okazji urodzin! 

--

Z okazji urodzin

składam Ci, Braciszku,

moc życzeń: uśmiechu,

zdrowia, radości,

mnóstwa prezentów i gości,

przyjaźni wielkich i małych,

wielu przygód niebywałych,

uśmiechu wesołego

i wszystkiego,

wszystkiego najlepszego! 

--

Drogi Braciszku,

z okazji urodzin

dużo uśmiechu,

czułej miłości,

udanych imprezek

i wspaniałych gości,

zdrowego życia,

późnej starości,

niech zawsze radość

w Twym sercu gości! 

--

Nie ma lepszego kamrata

Nad rodzonego brata.

To z nim można pobalować

I z nim piwka zakosztować,

Gdy samochód się popsuje

On bez słowa zreperuje

On mnie wspiera a ja jego

Ja mam brata wspaniałego

I dlatego w dniu urodzin

Mój kamracie życzę Ci

Samych kolorowych dni! 

--

To nie żart, nie żadna draka 

Urodziny są dziś brata 

My z bratem dobrze żyjemy 

Więc wódeczki wypijemy 

Jak nie wznieść toastu tego 

Za zdrówko brata naszego 

Jakieś życzenia chlapniemy 

Bo jego szczęścia pragniemy 

Więc życzymy Ci radości 

Dużo szczęścia i miłości 

A gdy minie roczek cały 

znów będziemy świętowali.

--

W kalendarzu dzisiaj data, 

urodziny mego brata. 

Szybko więc imprezkę pędzę 

I na piwie też nie szczędzę. 

Niech Ci leci klawo życie, 

Baw się dzisiaj wyśmienicie!

--

Ślę życzenia dla mojego brata, 

mojego z dzieciństwa czasami kata, 

który jednak mocno nie katował, 

więcej czasu tylko żartował. 

Niech mu się w życiu dobrze układa, 

a kasa niech mu z nieba 

w dużych ilościach spada.

--

Braciszku, 

Nie zerkaj za siebie, 

Idź śmiało przez życie, 

Podkochuj się skrycie, 

Kontroluj swe żądze, 

Zarabiaj pieniądze, 

Lekceważ pętaków, 

Unikaj cwaniaków, 

Przepisów przestrzegaj, 

Na sobie polegaj, 

Lecz przede wszystkim 

Pokaż im wszystkim!

--

Kiedy jest się małym i ma się rodzeństwo,

Myśli sobie człowiek, że to przekleństwo.

Z perspektywy czasu inaczej się to ocenia,

I własnego brata bardziej docenia.

W moc miłości między rodzeństwem wierzę,

Więc w dniu urodzin życzę Ci szczerze,

Aby smutki z daleka Cię omijały,

A same przyjemności w życiu spotykały.

Odwiedź sklep z biżuterią i upominkami Murrano.pl:

Pakiet Korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

 

Trafione życzenia na urodziny brata już wybrane. Co teraz?

Zakup alkoholu na prezent czy bokserek z zabawnym wzorem to nie jedyne propozycje podarków, które można wręczyć bratu w dniu jego urodzin. W sklepie Murrano odkryjesz kryształowe statuetki dedykowane dla młodszego brata na roczek i kolejne urodziny, chrzest czy komunię. Życzenia dla brata na urodziny zapisane będą również na okładce pierwszej książki dedykowanej dla malucha, czyli zbioru zawierającego atrakcyjne baśnie. Prezent dla brata, który jest już dojrzałym mężczyzną, to z pewnością spersonalizowany przedmiot wybrany spośród akcesoriów przydatnych koneserowi whisky, winiarzowi czy piwoszowi. Grawerowana karafka wzbogacona przez wygrawerowane życzenia na urodziny brata to upominek wart Twojej uwagi. Grawerowanie laserowe bezpośrednio na zakupionym produkcie to propozycja trwałego upominku dedykowanego dla każdego gentlemana. Spersonalizowana, drewniana skrzynka mieszcząca kamienie chłodzące whisky będzie dodatkiem do wieczoru spędzonego w gronie przyjaciół i członków rodziny. Grawerowane życzenia z okazji urodzin brata to pomysł o praktycznym zastosowaniu. Życzenia urodzinowe dawniej zapisywane były na okolicznościowych kartkach. W praktyce jednak karty te produkowane były przez specjalizujące się w tym firmy. Wystarczyło jedynie iść do sklepu, wybrać kartkę z przygotowanym wcześniej tekstem i umieścić pod nim jedynie własnoręczny podpis lub krótką dedykację dla solenizanta. Tak wręczone życzenia dla brata z okazji urodzin były niepraktyczne, a także pozbawione oryginalności, czyli śladów zaangażowania darczyńcy w upominek. Kartki po latach traciły swój urok, tekst zapisany długopisem robił się coraz mniej czytelny. Przez to również sama kartka przestawała posiadać jakąkolwiek wartość. Wygrawerowane na metalowej płaszczyźnie życzenia lub umieszczone w formie nadruku z oryginalną treścią to zdecydowanie lepsze propozycje. Złoto i srebro najczęściej dobierane jest jako podarki dla pań, ukochanych kobiet czy matek. Jednak biżuterię noszą również mężczyźni. Na stronie Murrano dostępne są masywne, złote i srebrne łańcuszki dedykowane dla mężczyzn w każdym wieku. Ponadto, każdy taki upominek dla brata pakowany jest w eleganckie pudełko na biżuterię upiększone przez wygrawerowane życzenia dla brata z okazji urodzin. Indywidualnie dobrana treść zapisywana jest laserowo na tabliczce umieszczonej wewnątrz ozdobnego i ochronnego pudełka.

Data publikacji: 24.07.2020

* Pole wymagane