Złoty naszyjnik z krzyżykiem

Złote naszyjniki w sklepie Murrano możesz wybierać spośród produktów, których kształty zależne są od płci osoby obdarowywanej i wybranej okazji. Wyjątkowe upominki dla niej, dla niego dla dziecka znajdziesz właśnie w przeglądanej grupie wspaniałych naszyjników. Złoty naszyjnik z krzyżykiem to prezent najwyższej jakości. Nasza biżuteria dostępna jest w postaci naszyjników wykonanych z próby 333 lub 585 złotego kruszcu. Usiądź wygodnie i wybierz najlepszy złoty naszyjnik z krzyżem.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Wybierz próbę:

Wybierz motyw:

Wybierz cechę:

Dla kogo:

Złoty naszyjnik 585 łańcuszkowy PREZENT GRAWER Złoty naszyjnik 585 łańcuszkowy PREZENT GRAWER
Złoty naszyjnik z krzyżykiem

Złoty naszyjnik 585 łańcuszkowy PREZENT GRAWER

8 649 zł
5
(1)
Złoty naszyjnik 585 fantazyjne krzyżyk PREZENT Złoty naszyjnik 585 fantazyjne krzyżyk PREZENT
Złoty naszyjnik z krzyżykiem

Złoty naszyjnik 585 fantazyjne krzyżyk PREZENT

1 839 zł

Naszyjnik złoty z krzyżem wyjątkowym upominkiem wyprodukowanym we Włoszech

Włochy stanowią światową stolicę mody. To tu powstawały najlepsze dzieła sztuki. Tu również kreowano style architektoniczne, które później rozprzestrzeniały się na terenie Europy. Włochy stanowiły od wieków wzór dla innych państw. Przymiotnik „włoskie” miał oznaczać to, co najlepsze, najcenniejsze i najpiękniejsze. Z Włoch przywożono towary atrakcyjne dla mieszkańców reszty kontynentu. W sklepie Murrano masz możliwość wyboru biżuterii złotej i srebrnej spośród arcydzieł jubilerskiej sztuki włoskich producentów. Złoto traktowane jest jako najcenniejszy surowiec pozyskiwany z ziemi. Jego wydobycie jest starannie przygotowywane, a każdy, na kogo terenie znaleziono pokłady złota, staje się bogaczem. Surowiec ten jest niezwykłe połyskliwy. Dawniej złoto stanowiło środek płatniczy w pełni akceptowany na świecie. Majątek władców przeliczano w oparciu o ilość posiadanego złota. Bito złote monety lub tworzono sztabki o konkretnej masie. Złoto stało się również surowcem wykorzystywanym do ozdabiania. Jego blask budził pożądanie nie tylko osób wysoko sytuowanych, ale także pospolitej ludności. Aby zdobyć przedmiot wykonany ze złota, wielu było gotowych, aby dokonać rzeczy uznanej za niemożliwą lub skrzywdzić drugą osobę. Współcześnie nie musisz już sięgać po ostateczne rozwiązania, aby być w posiadaniu cennego wyrobu jubilerskiego. Biżuteria złota jest w zasięgu Twojej ręki! Wystarczy jedynie wybrać złoty naszyjnik z krzyżykiem za pośrednictwem naszej strony internetowej, dokonać zamówienia, a zakupiony przedmiot trafi w Twoje ręce krótko po dokonaniu płatności. Złoty naszyjnik z krzyżykiem to upominek dedykowany na sakralne oraz świeckie okazje. Z pewnością naszyjnik taki stanie się trafionym podarkiem dla niej i dla dziecka. Naszyjnik złoty z krzyżykiem to sprawdzony i ponadczasowy upominek dla bliskiej osoby bez względu na jej wiek.

Pierwsza Komunia Święta upamiętniona poprzez wręczenie naszyjnika ze złotym krzyżykiem

Naszyjniki zdobione krzyżykami wybiera się szczególnie na prezent, gdy uroczystość związana jest z Kościołem. Z tego względu warto rozważyć zakup złotego krzyżyka na naszyjniku dla dziecka przystępującego do chrztu, Komunii, bierzmowania, a także dla pary małżonków ślubujących miłość, stojąc przed ołtarzem. Złote naszyjniki z krzyżykami dobierzesz w taki sposób, aby idealnie pasowały do konkretnej osoby. Biżuteria ta dostępna jest w wielu rozmiarach. Wybierz biżuterię z regulowanym zapięciem, jeśli zależy Ci, aby złoty naszyjnik z krzyżem mógł być noszony idealnie dopasowany do wybranej osoby. Złote naszyjniki znajdziesz nie tylko te zdobione tradycyjnym krzyżykiem, ale również wzbogacone o pozostałe symboliczne zawieszki, a także kamienie szlachetne czy cyrkonie. Wśród tych oryginalnych ozdób znajdziesz upominek dedykowany dla kobiety w każdym wieku – siostry, przyjaciółki, dziewczyny, mamy, babci, szefowej, teściowej i dla troskliwej wychowawczyni z okazji Dnia Nauczyciela. Złote naszyjniki z krzyżem nie są upominkami wręczanymi jedynie w trakcie sakralnych okazji. Biżuteria ta to również złote różańce. Elegancki i ważny przedmiot dla każdego katolika możesz ofiarować zarówno dziecku przystępującemu do Pierwszej Komunii Świętej, jak i babci, głęboko wierzącej kobiecie, która w boskich wyrokach upatruje ukojenia swojego cierpienia. Krzyż symbolizuje mękę Chrystusa i poświecenie życia dla ludzi. Zmartwychwstanie Jezusa po śmierci na krzyżu uznawane jest za wydarzenie bez precedensu, o którym pamięć zachowuje się przy pomocy czytanych ksiąg oraz przechowywanych symboli wiary. Świetne złote naszyjniki są idealnymi upominkami dla niej. Złota biżuteria zakupiona w e-sklepie Murrano zostanie poddana procesowi personalizacji bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Możesz wybrać treść, którą mi zapiszemy metodą laserową na ozdobie. Złoty naszyjnik wysyłany jest w eleganckim pudełku na biżuterię. Masz możliwość wyboru koloru pudełka. Na chrzciny, przyjęcie komunijne, spotkanie rodzinne po uroczystości bierzmowania lub wesele idealnie będą białe pudełka. Jeżeli wybierasz prezent dla dziewczyny z okazji jej urodzin, walentynek, Dnia Kobiet czy świąt, z pewnością sprawdzi się tu ciemniejsze, brązowe opakowanie na wyroby jubilerskie. Wewnątrz dekoracyjnej skrzyni umieścimy metalową tabliczkę z dedykacją. Wystarczy, że przygotujesz projekt czułej treści, a wspólnie stworzymy niezapomniany dar prosto od serca. Złoty naszyjnik z krzyżem zostanie wzbogacony torebką papierową z logo Murrano, a więc idealną, aby w niej wręczyć niezwykły podarek.