Złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi w e-sklepie Murrano są niezwykle atrakcyjnymi prezentami dedykowanymi dla niej, atrakcyjnej kobiety w niemalże każdym wieku. Wyjątkowa biżuteria dostępna jest w formie ozdób wykonanych ze szlachetnego złota prób 333 i 585. Oferowane przez nas prezenty posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Ozdoby te otrzymasz od nas wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi. Wybierz najpiękniejszy i najważniejszy prezent dla niej, kochanej kobiety!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:
Złote kolczyki 585 z brylantami PREZENT GRAWER Złote kolczyki 585 z brylantami PREZENT GRAWER
Złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Złote kolczyki 585 z brylantami PREZENT GRAWER

4 019 zł

Cenne kamienie szlachetne zdobiące wspaniałe kolczyki wykonane ze złota

Przedstawiamy Ci atrakcyjną ofertę kamieni szlachetnych. U nas czekają na Ciebie: diamenty, topazy, szmaragdy, rubiny, granaty, szafiry. Dostosuj nasz wyrób jubilerski do siebie lub bliskiej osoby, którą chcesz obdarować niezwykłym prezentem. Kamienie szlachetne wraz ze złotem stanowią najcenniejsze przedmioty przechowywane w rodowych skarbcach. Cechą charakterystyczną niektórych kamieni szlachetnych jest to, że pomimo małej wielkości posiadają ogromną wartość. Będąc w ich posiadaniu, zyskuje się pewnego rodzaju zabezpieczenie na przyszłość. Od wieków skrzętnie ukrywano posiadane szlachetne kamienie w domowych skrytkach. W sytuacjach, gdy życiu zagrażało niebezpieczeństw i konieczna była ucieczka z domu, zbierano kosztowności i przenoszono jest, chowając w ubraniu. Kamienie szlachetne bywały często wszywane w strój osób uciekających przez działaniami wojennymi. Posiadanie kilku cennych kamieni dawało gwarancję nie tylko przeżycia, ale również godnego i dostatniego życia. Za najbardziej pożądane uznaje się diamenty, które często zdobią drogocenne pierścionki, kolczyki, a także naszyjniki. Pierścionek z diamentem stał się symbolem wielkiej miłości i jednocześnie najczęściej wybieranym prezentem dla ukochanej kobiety, podarkiem zaręczynowym. W Murrano oferujemy Ci wspaniałe kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi, cenionymi i budzącymi pożądanie przedmiotami. Kamienie szlachetne w kolczykach są dodatkiem niemalże luksusowym. Tego typu wyroby jubilerskie są idealne, aby wręczyć je kobiecie na wyjątkową okazję. Wspaniałe kolczyki z kamieniami szlachetnymi dopasuj do dodatków posiadanych już przez damę lub wybierz wyjątkowy komplet złotej biżuterii. Pamiętaj jednak, że zanim dokona się zakupu warto dokładnie przeanalizować opis przedmiotu. Sklep Murrano dostarcza Ci szczegółowe opisy właściwości fizycznych biżuterii, które dodatkowo uatrakcyjnione są o liczne fotografie.

Kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi wzbogacone o dodatkowe atuty dla kupującego

Kupując u nas, otrzymujesz gwarancję zadowolenia. Jeśli wybierasz produkt bez personalizacji, możesz również dokonać jego zwrotu w ciągu 30 dni. Masz prawo do odstąpienia od umowy, gdy uznasz, że złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi jednak nie są tymi idealnymi dla Ciebie. Pragniemy, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług, a więc do każdego zamówienia dodajemy darmowy upominek, którego rodzaj sam możesz wybrać. Kolczyki ze złota z kamieniami są dedykowane na wyjątkowe chwile i dla najważniejszych osób. Każda taka okazja to moment istotny dla bliskich sobie osób. Do ważnych chwil, gdy wręcza się cenne upominki, zalicza się zaślubiny, rocznicę i urodziny. Zakochani zazwyczaj szczególnie pamiętają o tym, aby uczcić walentynki i Dzień Kobiet. Kamienie szlachetne w złotych kolczykach są pięknymi dodatkami, których posiadanie niewątpliwie odświeży wygląd kobiecej stylizacji. Dla tradycjonalistki dobierz kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi wykonane z żółtej odmiany cennego kruszcu. Współcześnie modne, białe złoto zachwyci młode damy, które nie boją się wyzwań i zmian. Złote kolczyki z kamieniami szlachetnymi wybierz jako prezent dla dziewczyny i narzeczonej, a później też dla małżonki. Ogromne uczucie, które łączy parę będzie zwieńczone cudownym upominkiem wybranym prosto z serca. Upominek ten jest niezwykle solidny, więc z pewnością stanie się rodzinną pamiątką wręczaną kobietom z pokolenia na pokolenie. Wyroby jubilerskie ze złota są solidne i wydaje się, że nic nie może ich zniszczyć. Jednak, często zdarza się, że dochodzi do uszkodzeń mechanicznych na skutek szarpnięcia lub też ozdobę traci się z zasięgu wzroku, gdy nie jest właściwie przechowywana, a jedynie odkładana na noc na półkę. Posiadając cenne dodatki wykonane ze złota i srebra, warto zaopatrzyć się w elegancką szkatułkę na biżuterię. W tej schowasz i wyeksponujesz cenne kolczyki z kamieniami szlachetnymi, naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, pierścionki, a także zegarki i spinki do mankietów. Kolczyki złote z kamieniem szlachetnym wspaniale ozdobią urodę pięknej wybranki serca, siostry, mamy, babci i przyjaciółki. Cechą charakterystyczną prezentów od Murrano jest ich personalizacja. Kupując u nas biżuterię wykonaną ze złota lub ze srebra, gratis do zamówienia otrzymujesz pudełko na wyroby jubilerskie. Wybierz treść dedykacji lub skorzystaj z naszych gotowych już projektów dopasowanych do wielu okazji, a my wzbogacimy Twój prezent dedykacją zapisaną na metalowej płytce dołączonej do opakowania. Kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi zostaną uatrakcyjnione również o papierową torebkę prezentową.