Złota bransoletka z białego złota

Eleganckie bransoletki, które dostępne są w sklepie internetowym Murrano, możesz wybrać spośród upominków wykonanych z żółtego i białego złota prób 333 i 585. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikowane metki jubilerskie, na których zawarta jest informacja o nazwie, wadze i próbie złotego kruszcu. Bransoletki z białego złota posiadają akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich, spersonalizowanych bransoletek i wybierz upominek dla siebie lub dla bliskiej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Nie znaleziono produktów.

Bransoletka z białego złota modnym wyrobem jubilerskim

Złoto stanowi surowiec wykorzystywany w wyrobach jubilerskich popularnych od tysięcy lat. Złote korony z kamieniami szlachetnymi, cenne sygnety, berła i odznaczenia były nie tylko oznakami posiadanej władzy i pozycji społecznej, ale również arcydziełami sztuki jubilerskiej. Najbardziej znanymi przedmiotami wykonywanymi ze złota są złote obrączki dla par. Często stanowią projekt opracowywany wspólnie przez przyszłych małżonków i złotnika. Piękne obrączki mają być przecież najważniejszymi prezentami ślubnymi, jakie zakochani ofiarowują sobie, wkładając na palce w czasie uroczystej ceremonii w kościele czy urzędzie. Rozpowszechniły się złote obrączki wykonywane z żółtego i białego złota oraz tylko z białego złota. Moda na mieszanie dwóch stopów spopularyzowała się dzięki atrakcyjności barw tych ozdób. Białe złoto jest modnym i cennym materiałem jubilerskim, z którego wykonuje się nie tylko ślubne obrączki, ale również bransoletki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki i zawieszki. Oferty naszych produktów dostępne są z bogatymi opisami właściwości fizycznych złotych wyrobów jubilerskich. Bransoletki z białego złota przedstawiamy, opisując ich szerokość, długość i wagę. Strony złotej biżuterii zawierają zdjęcia najwyższej jakości, które dokładnie obrazują choćby najmniejsze elementy. Fotografie przedmiotów ukazują detale opisywanych ozdób, aby dać Ci jak największą wiedzę o wybieranym produkcie. Sprawdź rozmiar dłoni i dobierz ozdobę o właściwej długości. Bransoletki z białego złota posiadamy w postaci ozdób zapinanych przy pomocy karabińczyka. Regulowane zapięcie pozwoli Ci na dopasowanie złotej ozdoby do wymiarów ręki. Pragniemy dać Ci największy komfort kupowania. Masz możliwość filtrowania wyników wyszukiwania złotych ozdób tak, aby oglądać jedynie prezenty, które wysyłamy w czasie do 24 godzin od dokonania zapłaty za towar. Jeżeli nie spieszysz się tak bardzo, zobacz również bransoletki z białego złota, które ruszą do Ciebie nie później niż po 48 godzinach od sfinalizowania transakcji.

Wspaniała i nowoczesna bransoleta z białego złota na każdą okazję

Wspaniałe bransolety z białego złota dedykujemy paniom w każdym wieku. Ta wspaniała ozdoba dłoni wzbogaci cenną szkatułkę kobiety bez względu na jej wiek. Bransoletka z białego złota będzie genialnym uzupełnieniem stroju oficjalnego oraz stylizacji na prywatne, pozazawodowe wyjścia. Zachwyci Cię uniwersalna forma naszych złotych dodatków. Biżuteria ta będzie idealnym upominkiem dla kobiety kochającej elegancję i komfort. Wybierz właściwą ozdobę z pasującymi zawieszkami i ciesz się wspaniałym prezentem. Znajdziesz u nas bransoletki z białego złota zdobione cyrkoniami, czyli ciekawymi kamykami imitującymi prawdziwe diamenty. Właściwości cyrkonii są wręcz identyczne do tych prezentowanych przez diamenty, lecz te są dużo tańsze, a przez to przystępniejsze dla potencjalnych odbiorców. Jeżeli bliska Ci kobieta kocha błyszczące ozdoby, nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą złotych bransoletek z cyrkoniami. Mówi się, że złoto jest najlepszym przyjacielem każdej damy. Z tego względu panie w czasie swoich świąt obsypywane są kosztownymi wyrobami jubilerskimi. Uznaje się, że im większa jest ozdoba, tym też potężniejszą moc posiada uczucie miłości mężczyzny. Bransoleta z białego złota stanie się upominkiem dla ukochanej kobiety w czasie Walentynek, które co roku, 14 lutego świętuje się na całym świecie. Walentynki stanowią spopularyzowany dzień pamięci o świętym Walentyn. Wspomnienie tego patrona zakochanych przeistoczyło się w wielkie, hucznie świętowane co roku wydarzenie. Zakochani mają wręcz obowiązek obdarowywać się tego dnia prezentami. Za najczęściej wybierane upominki uznaje się bukiety czerwonych róż i komplety złotej biżuterii. Tego dnia zakochani oświadczają się sobie lub na ten dzień planują ceremonię ślubną. Bransoleta z białego złota stanie się cennym podarkiem dla przyjaciółki, dla mamy, ale również dla babci. Wspólnie uczynimy Dzień Kobiet, Dzień MatkiDzień BabciBoże Narodzenie niezwykłymi chwilami wzbogaconymi upominkami spakowanym w pudełko z wygrawerowaną dedykacją zgodnie z Twoim projektem. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bransoletki z białego złota z cyrkoniami, a także z pięknymi i symbolicznymi zawieszkami. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota prób 333 i 585. U nas znajdziesz prezent dla niej na każdą okazję. Zakup ozdobę ze złotego kruszcu i opłać zamówienie, a Twoją biżuterię skrytą w eleganckim, drewnianym pudełku z grawerowaną dedykacją szybko przekażemy do wysyłki.