Złote bransoletki

Każda z nas szuka ozdoby, która oprócz pięknego wyglądu zatrzyma także jeszcze piękniejsze wspomnienia... Znajdujące się tu złote bransoletki mają możliwość wygrawerowania imienia ukochanej osoby lub innego, ważnego tekstu i symbolu bez dodatkowych opłat. Wybrana przez Ciebie złota bransoletka zawiera niezbędne certyfikaty jakości. Zobacz nasze propozycje złotych bransoletek z tradycyjnym, regulowanym zapięciem lub te wykorzystujące lekkość kolorowego sznurka, podkreślającego kobiecą niezależność. Usiądź wygodnie, wybierz swój model, a my uczynimy go unikatowym wyrazem czułych więzi.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:
Złota bransoletka 333 z zawieszkami PREZENT Złota bransoletka 333 z zawieszkami PREZENT
Złote bransoletki

Złota bransoletka 333 z zawieszkami PREZENT

639 zł
5
(1)
Złota bransoletka 333 z kulkami kulka PREZENT Złota bransoletka 333 z kulkami kulka PREZENT
Złote bransoletki

Złota bransoletka 333 z kulkami kulka PREZENT

359 zł
5
(1)

Nasze złote bransoletki połączeniem tradycji z nowoczesnością

Niezależnie od panującej mody i przedziału czasowego, damska złota bransoletka jest niezaprzeczalnym niezbędnikiem w każdej szkatułce. Dzięki swojej ponadczasowości i klasycznej formie jest nieśmiertelna jak „mała czarna”. Szlachetny, połyskujący kruszec, z którego wykonane są bransoletki pozwala na łączenie go z różnymi stylami ubioru. Dzięki temu zyskujemy cenną swobodę, niezwykle ważną podczas eksperymentowania z modą. Delikatne sploty subtelnych kompozycji podkreślają kobiecość i umożliwiają wydobycie pełni piękna każdego dnia. Każda z bransoletek dostępnych w tej kategorii posiada wygodne, regulowane zapięcia, w większości przypadków będące zapięciami typu karabińczyk. Takie klasyczne rozwiązanie daje przekonanie, iż nasza biżuteria nie ulegnie samoistnemu rozpięciu się, a użytkowniczka może czuć pewność, że nie straci ulubionej ozdoby przez przypadek. Złota bransoletka kupiona w naszym sklepie jest również wyposażona w metkę jubilerską posiadającą akredytację Polskiego Urzędu Probierczego, świadczącą o wysokiej jakości wyrobu oraz jego autentyczności. Złote bransoletki dostępne w naszym sklepie cieszą się bogatym wzornictwem, inspirowanym stylem minimalistycznym czy motywami roślinnymi. Ażurowe, botaniczne ornamenty prezentują się niezwykle gustownie na kobiecym nadgarstku i są świadectwem gracji oraz dobrego smaku. Niezależnie od tego jakim wzornictwem się inspirujesz, złota biżuteria należy do ozdób ponadczasowych, nie tracących na swojej jakości na przestrzeni nowych trendów i wpływów mody. Kategoria złotych bransoletek łączy w sobie kultywowaną tradycję ze świeżym powiewem nowoczesności. Klasyczne złote bransoletki możesz oglądać, korzystając z zastosowanego przez nas filtrowania. Masz możliwość wyłuskania z naszych zbiorów wyrobów jubilerskich tych wykonanych z prób 333 i 585 złotego kruszcu. Równocześnie proponujemy Ci dostosowanie kształtu biżuterii i rodzaju preferowanego przez Ciebie zapięcia. Możesz wybrać złotą bransoletkę dla niej, tej bliskiej kobiety spośród tych w całości wykonanych ze złota lub zapinanych przy pomocy subtelnego sznurka, nadającego biżuterii indywidualny i drapieżny rys.

Symbolika motywów zastosowanych w złotej biżuterii

Zakochani mężczyźni chętnie zagoszczą w zbiorach ozdobionych motywem serca, aby wybrać idealny prezent na Walentynki lub Dzień Kobiet. Chcący nadać swojemu prezentowi nutę indywidualności, wybiorą ozdobę ze zbiorów grawerowanej biżuterii. Tak podpisany podarek z pewnością nie zagubi się i będzie nieodzownym elementem dekorującym rękę uroczej obdarowanej damy. Dużą popularnością cieszy się współcześnie znak nieskończoności wykorzystywany w tworzeniu wyrobów jubilerskich. Ten motyw splecionej nici ma nawiązywać do idei wieczności, trwałości i doskonałości relacji między darczyńcą, a obdarowaną kobietą. Bransoletka z zastosowanym w niej motywem nieskończoności może stanowić prezent dla ukochanej kobiety, mamy lub babci. Stanowi ona również ciekawy wariant podarku od rodziców chrzestnych, którzy na mocy sakramentu chrztu są nierozerwalnie związani z dzieckiem. Otrzymanie takiego podarku z okazji uroczystości chrztuKomunii Świętej lub w czasie osiemnastych urodzin może być sposobem ukazania swojej wiary w trwałość wzajemnej relacji. Dobór surowca, kształtu i motywów zastosowanych w wybieranej bransoletce jest ważnym elementem wyboru prezentu. Poza drogocennym kruszcem istotna jest symbolika przekazywanego przedmiotu. Warto dopasować wzór zawieszki do preferencji życiowych obdarowanej kobiety. Można także w tej symbolice przekazać życzenia dla bliskiej osoby. Tak też przypięta do bransoletki zawieszka ze skrzydłami będzie niosła właściciela ozdoby ku jego marzeniom. Koniczyna da powodzenie pełnoletniej kobiecie na egzaminie maturalnym. Dwa połączone ze sobą serca będą symbolizowały parę związaną ze sobą bractwem dusz. Krzyż umieszczony na biżuterii będzie przypominał o wybranej drodze wiary i dawał ochronę w trudnych chwilach próby i niebezpieczeństw. Uzupełnieniem ślubnej obrączki może być zawieszka przedstawiająca kotwicę wyrażającą posiadanie już swojego miejsca na świecie i kochającej rodziny. Nie tylko motyw, ale również zastosowana kolorystyka ma znaczenie. Wiadome jest przecież, że otaczanie się konkretnymi przedmiotami ma wpływ na psychikę człowieka. Czerwień kamieni przypiętych do bransoletki podkreśli lub wydobędzie energię z kobiety, natomiast zieleń nada damskiej dłoni spokojnego charakteru. Sklep internetowy MURRANO zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą złotej biżuterii. Wybierz bransoletkę dla siebie lub na specjalną okazję dla ważnej kobiety, dostosuj pudełko i personalizację na nim. Zakupioną przez Ciebie ozdobę przygotujemy do wysyłki w 24 godziny od chwili dokonania zapłaty. Przetestuj naszą szybkość!