Złota celebrytka z koniczyną

Złote celebrytki stanowią typ biżuterii wybieranej na specjalne okazje. Te wyroby jubilerskie cechuje trwałe połączenie łańcuszka i ozdobnej zawieszki. Przeglądana przez Ciebie grupa cennych dodatków zawiera wspaniałe złote celebrytki z koniczynką. Celebrytka taka może być kupiona przez kobietę albo stać się upominkiem dla niej na jedną z niezwykłych okazji, jakie daje los. Usiądź wygodnie, a zachwyci Cię każda złota celebrytka z koniczynką, którą znajdziesz w naszej niezwykłej, oryginalnej ofercie.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Celebrytka złota, którą zdobi wspaniała koniczynka oryginalnym upominkiem dla niej

Kształt ozdób wykonywanych ze szlachetnych metali zmieniał się od wieków. Początkowo zdobiono ciało złotymi obręczami, których blask i ciężar podkreślały posiadane kwalifikacje i pełnione funkcje społeczne. Złota biżuteria zdobiła głowy najważniejszych osób na świecie. Insygnia koronacyjne władców wykonywane były ze złota zdobionego ponadto kamieniami szlachetnymi. Z tego też względu kontakt z cennymi wyrobami mieli nieliczni. Trwałe i solidne materiały pełniły funkcję symboli. Im droższy był materiał, z którego wykonano ozdoby, tym większą wartość miał reprezentować ktoś będący w posiadaniu takiego przedmiotu. Nie tylko waga, ale również kształt i sposób noszenia był istotny. Ozdoby głowy, które zwie się koronami, nosili królowie, książęta, królewny i księżniczki. Złote sygnety zdobiły palce królewskie, ale również szlachty. Natomiast złote obrączki stanowią symbol przyjętego sakramentu małżeństwa. W Polsce zwyczajem jest, że tę biżuterię nosi się na serdecznym palcu prawej ręki. Pierścionek zaręczynowy nosi się również na tym samym palcu, ale w dniu ślubu można przełożyć go na lewą rękę. Utrwaliło się, że w chwili owdowienia obrączka ślubna jest przekładana z lewej prawej ręki na lewą, lecz na ten sam palec. W ostatnich czasach popularna stały się ozdoby dedykowane dla singli, czyli osób, które nie planują zaślubin, a często też chcą już na zawsze wytrwać w stanie panieńskim czy kawalerskim. Ozdoby, zarówno biżuteria złota, jak i biżuteria srebrna jest noszona jako symboliczny dodatek. Trudno znaleźć kogoś, kto wybiera przedmioty, nie biorąc pod uwagę ich symbolicznego znaczenia. Biżuteria, która ma zdobić ciało i korespondować z wybranym strojem, powinna też posiadać określoną wartość dla jej posiadacza. Nie nosi się jedynie wyrobów jubilerskich, które mają piękną strukturę, a te symboliczne, o głębokim znaczeniu, do których zaliczyć można biżuteryjne dodatki z koniczynką.

Przynosząca szczęście, czterolistna koniczyna w złotej celebrytce, którą kupisz w sklepie Murrano

W sklepie Murrano zakupisz złotą celebrytkę zdobioną koniczynką. Czterolistna koniczyna to symbol szczęścia. Jedną z popularnych zabaw w świecie dzieci jest poszukiwanie czterolistnej koniczyny wśród roślin porastających przydomowy ogród, boisko, plac zabaw czy park. Nie jest to jednak zadanie łatwe. Rośliny o takim, zmodyfikowanym kształcie są bardzo rzadko spotykane. Z tego względu też wierzy się, że ich znalezienie ma przynieść dobrobyt. Koniczynka złota jako dobry znak upowszechniła się wśród wyrobów jubilerskich. Współcześnie symbolem tym zdobione są kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Wiele modnych zawieszek ma kształt koniczynki. Biżuteria zdobiona czterolistną koniczyną to wspaniałe dodatki, które mają przynieść pomyślność tym, którzy wierzą w jej moc. Z tego względu często wybierana jest celebrytka złota z zawieszką w formie koniczyny na prezent z okazji urodzin. Najczęściej upominek ten dedykowany jest na 18. urodziny. Impreza urodzinowa tego dnia stanowi święto mające podkreślić ważny moment życiowej przemiany solenizanta – z dziecka w dorosłą i odpowiedzialną za siebie osobę. Oczywiście, 18. urodziny dokonują przemiany jedynie z perspektywy prawnej, ponieważ zyskuje się pełną możliwość decydowania o własnym losie. Wówczas zwiększa się też zakres obowiązków. Kończy się tzw. „taryfa ulgowa” i młoda osoba traktowana jest na równi z resztą dorosłych osób. Przez to też spotyka w swoim życiu znacznie więcej trudnych sytuacji. Jednym ze stresujących doświadczeń jest na pewno czas zdawania matury i późniejsze podchodzenie do egzaminów w czasie studiów. Poszukiwania pracy związane są z odbywaniem licznych rozmów z przyszłymi pracodawcami, co też wywołuje niemało obaw w głowie młodego człowieka. Złota celebrytka zdobiona zawieszką z koniczynką z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety. Warto wzbogacać bliskich przedmiotami, które chociażby symbolicznie mają zadbać o komfort i poprawiać humor. Celebrytka złota to trafiony prezent dla każdej kobiety, dla której istotny jest wyjątkowy styl ozdoby i jej niepowtarzalna symbolika. Z tego względu złota celebrytka z koniczyną zostanie z powodzeniem wręczona też dziewczynie, żonie, mamie, babci, przyjaciółce, koleżance, a nawet nauczycielce z okazji Dnia Nauczyciela. Złota celebrytka z koniczynką będzie dobrze wspominanym prezentem na walentynkiDzień Kobiet i na święta. Wybierz wyjątkową biżuterię dla niej i dokonaj zapłaty za zamówienie, a otrzymasz od nas wybrany drobiazg zapakowany za darmo w eleganckie pudełko drewniane zdobione dedykacją, którą sam przygotujesz lub zaczerpniesz z naszych gotowych już propozycji.