Złota celebrytka 585

Złota biżuteria stanowi najczęściej wybierany upominek dla bliskiej osoby, a więc zarówno dla niej, dla niego, jak i dla dziecka. W sklepie Murrano poznasz wiele wspaniałym wzorów ozdób wytworzonych ze szlachetnych metali i drogocennych kamieni. „Celebrytki złote 585” to podgrupa nowoczesnej biżuterii wykonanej ze złota. Złote celebrytki cechuje zespolenie na stałe łańcuszka i szykownej zawieszki. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru, więc usiądź wygodnie i poznaj pełną gamę celebrytek wykonanych ze złota próby 585.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbę:

Wyjątkowe celebrytki wytworzone ze złota wysokiej próby 585 w zasięgu Twojej ręki!

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „celebrytka złota 585”, z pewnością wiedziałeś, co zobaczysz i do jakiej strony zostaniesz przeniesiony. Jednak, nie dla każdego jest jasne, czym tak właściwie są złote celebrytki. Celebrytka złota to typ biżuterii przeznaczony dla prawdziwych koneserek nowoczesnego i szykownego stylu. Biżuterię tę cechuje trwałe połączenie łańcuszka i ozdobnej zawieszki lub nawet kilku zawieszek. Taki naszyjnik nie posiada standardowo odpinanych lub wysuwających się zawieszek. Po co? Biżuteria bywa niesforna. Najwięcej o tym wiedzą ci, którym zdarza się zasypiać z ozdobami lub je zagubili. W trakcie aktywności fizycznej, snu, a nawet zwykłych, codziennych czynności naszyjnik w postaci łańcuszka i ozdobnej zawieszki niejednokrotnie zmienia swój układ. Zawieszka taka swobodnie przesuwa się po splocie łańcuszka, co sprawia, że zamiast zdobić szyję, może swobodnie zwisać na plecach kobiety. Zawieszka w standardowym naszyjniku może również zagubić się w czasie pospiesznego zapinania lub odpinania biżuterii. Złota celebrytka próby 585 tworzy jednolitą całość. Ozdoby te są wspaniałym kompletem zdobiącym szyję nowoczesnej i praktycznej kobiety, która nie przepada za koniecznością posiadania dużej liczby dodatków, gdy tę samą funkcję będzie pełnił jeden przedmiot lub konkretny komplet biżuterii. Próba 585 szlachetnego złota jest jedną z najczęściej wybieranych odmian szlachetnego kruszcu. Wybierając złoty naszyjnik celebrytki w postaci tego wykonanego ze szlachetnego metalu, zyskujesz gwarancję zadowolenia z upominku. Złoty naszyjnik celebrytki otrzymasz od nas wraz z certyfikowanymi metkami jubilerskimi, na których znajdziesz informacje o wadze, próbie i nazwie wybranego upominku. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki jubilerskie.

Oryginalny, z dedykacją naszyjnik złoty celebrytki

Każda kobieta pragnie świetnie wyglądać. I nawet, jeśli wydaje się, że wiele pań nie przepada za strojeniem się, prawdą jest, że większość kobiet chce wyglądać elegancko i posiadać dobrze dopasowane dodatki. Złote naszyjniki celebrytki i kobiety mającej standardowy, zwykły tryb życia bywają często znacznie do siebie podobne. Biżuteria dedykowana dla niej to ozdoby, które dopasowane są do różnych stylizacji i właściwe na każdą okazję. Złoty naszyjnik celebrytki założysz na przyjęcie komunijne, chrzciny, ale również na ślub, rocznicę czy imprezę urodzinową. Wybrany w sklepie Murrano komplet biżuterii lub sam naszyjnik ze złota otrzymasz od nas zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe. Wewnątrz drewnianego opakowania mamy możliwość umieszczenia metalowej tabliczki, na której powierzchni wygrawerujemy treść wybranej przez Ciebie dedykacji. Jeżeli nie masz pomysłu, jakimi słowami można podkreślić wybrany upominek, skorzystaj z naszych gotowych już projektów życzeń i dedykacji, które wzbogaciliśmy cytatami zaczerpniętymi ze znanych utworów twórców polskich i zagranicznych. Masz możliwość zarówno wyboru koloru drewnianego opakowania, jak i samej tabliczki. Jednocześnie, tak skomponowany upominek dla niej zapakujemy w elegancką, białą papierową zdobioną przez logo Murrano. Dopasuj prezent dla niej – siostry, przyjaciółki, dziewczyny, żony, mamy, babci i teściowej. Złoty naszyjnik celebrytka i każda kobieta powinna mieć dopasowany do swoich indywidualnych preferencji. Oryginalna złota celebrytka w postaci naszyjnika to wspaniały podarek dla kobiety, która martwi się o to, że jej biżuteria zostanie zagubiona. „Złote celebrytki 585” to niecodzienne wyroby jubilerskie, które cechuje zespolenie na stałe łańcuszka i ozdobnej zawieszki lub zawieszek. Łańcuszki celebrytki są wyjątkowo solidne i odporne na uszkodzenia. Słynne „celebrytki złote 585” to więc biżuteria na miarę współczesnych czasów, gdy często spędza się całe dnie, goniąc za lepszym życiem. Celebrytki ze złota 585 to nie tylko trwałe komplety biżuterii, ale również solidne dodatki. Wysoka próba 585 wykorzystywana jest do produkcji najważniejszych przedmiotów ze złota – pierścionków zaręczynowych, obrączek. Złota celebrytka, którą cechuje próba 585 szlachetnego złota ma być odporna na skutki upływającego czasu i typowych oddziaływań mechanicznych, które mogą nastąpić w trakcie użytkowania ozdoby. Celebrytki ze złota 585 znajdziesz w sklepie Murrano w postaci tych, które cechuje szczególnie atrakcyjna cena. Naszyjnik złoty celebrytka może dobrać do własnych preferencji lub ofiarować bliskiej osobie w formie niecodziennego prezentu. „Złota celebrytka 585” to niezwykły typ biżuterii. Wybierz wspaniałą złotą celebrytkę, którą cechuje próba 585 szlachetnego kruszcu lub sprawdź nasze kategorie „Złoto”, „Srebro”, „Dla kogo”, „Prezenty” i wybierz upominek dla najważniejszej kobiety.