Białe złoto

Biżuterię z białego złota, która dostępna jest w sklepie internetowym Murrano, możesz wybrać spośród upominków wykonanych ze złota prób 333 i 585. Wszystkie nasze wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki, na których zawarta jest informacja o nazwie, wadze i próbie złotego kruszcu. Białe złoto posiada akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich, spersonalizowanych wyrobów jubilerskich ze złota, które charakteryzuje próba 333 i wybierz upominek dla siebie lub dla bliskiej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Wybierz próbę:

Wybierz cechę:

Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER
Białe złoto

Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER

1 169 zł
Złoty komplet 585 naszyjnik bransoletka i kolczyki Złoty komplet 585 naszyjnik bransoletka i kolczyki
Białe złoto

Złoty komplet 585 naszyjnik bransoletka i kolczyki

10 989 zł
Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie PREZENT Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie PREZENT
Białe złoto

Złote kolczyki 585 angielskie zapięcie PREZENT

529 zł
Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER
Białe złoto

Złote kolczyki 585 na sztyft PREZENT GRAWER

1 329 zł
Złoty komplet 585 naszyjnik z kolczykami PREZENT Złoty komplet 585 naszyjnik z kolczykami PREZENT
Białe złoto

Złoty komplet 585 naszyjnik z kolczykami PREZENT

4 369 zł
Złoty naszyjnik 585 z cyrkoniami kwiatek PREZENT Złoty naszyjnik 585 z cyrkoniami kwiatek PREZENT
Białe złoto

Złoty naszyjnik 585 z cyrkoniami kwiatek PREZENT

2 689 zł

Białe złoto atrakcyjnym i współcześnie modnym wyrobem jubilerskim

Wyroby jubilerskie wykonuje się przede wszystkim ze złota i srebra. Zazwyczaj łatwo jest odróżnić, co jest złotem, a co srebrem. Współcześnie w przemyśle jubilerskim pojawił się stop zwanym białym złotem, którego barwa bliższa jest srebru. Połączenie czystego złota z innymi metalami umożliwia wytworzenie wyjątkowo twardego materiału. Złoto białe odbierane jest jako połączenie nowoczesności i bogactwa. Wyroby z białego złota traktowane są jako te dużo atrakcyjniejsze od tradycyjnych kompletów biżuterii z żółtej odmiany metalu szlachetnego. Cena białego złota uzależniona jest od ilości zastosowanego samego szlachetnego metalu. Wyroby z białego złota to najczęściej piękne pierścionki zaręczynowe wkładane jej na palec przy okazji WalentynekDnia Kobiet czy urodzin. Pierścionki te zdobione są diamentami, które wspaniale prezentują się w otoczeniu barwy białego złota. Przystępna cena białe złoto nobilituje do rangi wyjątkowo atrakcyjnych wyrobów jubilerskich. Próba 333 białego złota jest współcześnie bardzo popularna. Z białego złota wykonuje się obrączki ślubne nowoczesnych, młodych osób. Białe złoto tworzy strukturę naszyjników i wspaniałych bransoletek. Połączenie czystego złota ze stopami innych metali szlachetnych umożliwia nadanie biżuterii odpowiedniej twardości oraz określonej barwy. Złoto białe kupisz u nas bez konieczności wychodzenia z domu. Kusząca cena białego złota prób 333 i 585 zachęci Cię do komfortowych zakupów z wygodnej kanapy. Codzienne obowiązki nierzadko utrudniają zorganizowanie czasu niezbędnego do zakupu właściwego podarku w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo, sam zakup prezentu nie kończy zadań, jakie przewidziane są dla darczyńcy upominku. Każdy prezent powinien być starannie zapakowany. Prezenty z okazji urodzin wręcza się w towarzystwie okolicznościowej laurki. Wszystkie wyroby jubilerskie wykonane z białego złota pakujemy w eleganckie, drewniane pudełko wzbogacone grawerowaną dedykacją umieszczoną na metalowej płytce. Treść dedykacji możesz opracować samodzielnie lub skorzystać z dostępnych u nas propozycji i graficznych wzorów.

Sklep internetowy Murrano gwarantuje szybką wysyłkę biżuterii z białego złota

Zaproszenie na wyjątkową uroczystość często pojawia się stosunkowo późno. W naszym sklepie znajdziesz produkty, których wysyłkę w określonym czasie jesteśmy w stanie Ci zagwarantować. Masz możliwość filtrowania wyników wyszukiwania białego złota tak, aby oglądać jedynie prezenty, które wysyłamy w czasie do 24 godzin od dokonania zapłaty za towar. Jeżeli nie spieszysz się tak bardzo, zobacz również złoto, które ruszy do Ciebie nie później niż po 48 godzinach od sfinalizowania transakcji. Wspaniały prezent z białego złota wybierzesz spośród naszych naszyjników, bransoletek, łańcuszków, zawieszek, krzyżyków, medalików i kolczyków. Złoto białe ofiaruje partner ukochanej nie tylko w czasie zaręczyn, ale z ważnej okazji – ślubu, rocznicy czy Bożego Narodzenia. Białe złoto dopasujesz do świeckim i sakralnych okazji. Najczęściej wybieranymi upominkami na chrzest czy Pierwszą Komunię Świętąmedaliki i krzyżyki, czyli dewocjonalia, które mają symbolicznie strzec duszy dzieci przystępujących do sakramentów kościelnych. Kolczyki z białego złota znajdziesz w postaci ozdób z zapięciami dopasowanymi do pań w każdym wieku. W naszych zbiorach odnajdziesz delikatne kolczyki z zapięciami, które nie obciążają wrażliwej skóry uszu dziewczynki. Masywne, ciężko ozdoby kobiecych uszu dopasujesz do niej, do żony i przyjaciółki świętującej nie tylko swoje osiemnaste urodziny, ale również te trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte. Białe złoto jest alternatywą dla wszystkich tych, którzy znudzeni są klasyczną, żółtą odmianą ozdób. Łańcuszki z białego złota posłużą jako prezent dla niego na Dzień Chłopca. Mężczyźni preferują ozdoby w minimalistycznym stylu. Biżuteria męska to klasyczne dodatki z ubogimi zdobieniami. Typowe męskie łańcuszki są znacznie grubszymi splotami. Zazwyczaj biżuteria ta noszona jest samodzielnie, bez dodatkowych zawieszek. Niektórzy wybierają zawieszki w formie standardowych krzyżyków i medalików symbolizujących wyznawaną wiarę. Złoto białe będzie cudowną pamiątką przechowywaną w rodzinnej szkatułce i przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Wspaniałe białe złoto zachwyci posiadaczy wielu ozdób wykonanych z klasycznych postaci złota. Wybierzesz u nas prezent dla mamy, taty, babci i dziadka na Wasze wyjątkowe, rodzinne święta. Dokonaj wyboru wyrobu jubilerskiego z białego złota i zapłać za zamówienie, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy upominek do wręczenia go bliskiej Ci osobie.