Plannery

Motywujący planer książkowy to indywidualny kalendarz, bez którego nie obejdzie się żadna dobrze zorganizowana osoba. Jeśli lubisz mieć swój czas pod kontrolą, kochasz planować i zapisywać, planer z kalendarzem to coś dla Ciebie. Nasz sklep online przygotował szeroką ofertę obejmującą plannery, dostępne w efektownych odsłonach. Mamy w asortymencie kalendarze dla nauczycieli, moli książkowych, miłośników zwierząt, górskich wędrówek i stylu boho. Znajdź planer książkowy w Twoim stylu i planuj do woli!

Sortuj wg:

Wybierz praktyczny planer książkowy i miej wszystko pod kontrolą. Zobacz, co oferuje nasz sklep

Personalizowany kalendarz na prywatne zapiski – czy może być lepsze miejsce, aby notować, planować i przelewać myśli na papier? W żadnym wypadku! W tym celu powstały planery książkowe, notatniki o nowoczesnym designie. Wewnątrz nich czekają inspirujące sentencje oraz plany dzienne, tygodniowe, miesięczne, a nawet półroczne. Każdy planner kalendarz to doskonała przestrzeń na rozpisanie swoich wydatków, zadań do wykonania, motywujących cytatów. Tak naprawdę można w nim notować, co tylko przyjdzie nam na myśl. W końcu papier przyjmie wszystko! Kalendarz z planerem to osobisty notatnik, w którym są wydzielone specjalne strefy na listy zakupów, ulubione przepisy, miesięczne wydatki, plany wakacyjne czy najważniejsze cele do zrealizowania w danym miesiącu. Oferowane przez nasz sklep online planery zawierają pola na tematyczne notatki, rysunki, większe i mniejsze zapiski. Oczywiście każdy planer z kalendarzem wyróżnia się ciekawym designem – tu dajemy Ci szerokie pole wyboru. Geometryczne zdobienia, animowane grafiki, motywacyjne hasła, abstrakcyjne ornamenty... oferujemy barwne lub czarno-białe oprawy, na których zamieszczamy nadruk – imię właściciela notatnika. Za sprawą personalizacji w postaci indywidualnego napisu, planer kalendarz i każdy inny dziennik możemy przeobrazić w prywatną strefę do zapisków wszelkiego rodzaju. Co ciekawe, planer książkowy przyda się osobie w każdym wieku, zarówno kobiecie, jak też mężczyźnie! Pod warunkiem, że jest to człowiek dobrze zorganizowany, który zawsze ma pod ręką długopis i lubi zapisywać swoje myśli. Nasz sklep online przygotował ofertę obejmującą dedykowane planery dla nauczycieli, kalendarze dla nastolatek, notatniki dla miłośniczek gotowania, podróży i przyrody. Znajdzie się też coś dla marzycielek, dżentelmenów, minimalistów oraz romantycznych dusz. Gustowne oprawy wysokiej jakości i motywująca zawartość przypadną do gustu każdej osobie. Jako profesjonaliści dopilnowaliśmy, aby prywatne notatniki – planery sprzedawane przez Murrano sklep online, miały wymiary współgrające z większością torebek. Dzięki temu kalendarz planer można spokojnie wrzucić do torby i mieć go zawsze przy sobie. Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy najdzie nas ochota zapisania złotej myśli lub innej istotnej informacji. Mając w plecaku lub torbie planer z kalendarzem, żadna koncepcja nam nie umknie! Zapraszamy na zakupy.

Szukasz inspiracji na praktyczny prezent w świetnym stylu? Sklep Murrano poleca planer z kalendarzem!

Każdy, kto miał w dłoniach planer książkowy, już po pierwszym przekartkowaniu nabrał chęci do zrobienia notatek. Tak właśnie działa nowoczesny kalendarz, wewnątrz którego wydzielono strefy do zapisków wszelkiej maści. Nic tak nie motywuje do działania, jak starannie wypunktowany plan dzienny albo przemyślany plan miesięczny. Wiele osób uważa, że planując, należycie zarządzamy swoim czasem i wykorzystujemy go w 100%. Jednak przygotowanie motywujących zapisków wymaga odpowiedniego podłoża. Notatki na luźnej kartce można łatwo zgubić. Co innego, gdy dysponujemy estetycznym kalendarzem opracowanym po to, by wewnątrz niego tworzyć wyjątkowe notatki. Szczególnie polecamy planery z pięknymi okładkami o indywidualnym charakterze. Nasz sklep online oferuje Klientom personalizację oprawy – to pozwala zmienić zwykły notes w planner, stworzony specjalnie dla konkretnej osoby. Zamieszczony na okładce napis (najczęściej imię osoby, do której należy planer, lecz to Ty decydujesz!), czyni notatnik spersonalizowanym gadżetem, z którym trudno się rozstać. Zapewniamy, że stylowy planer książkowy będzie znakomitym wyborem na prezent urodzinowy dla nastolatki, upominek bez okazji dla brata lub przyjaciela, a także podarunek dla żony, która lubi mieć wszystko pod kontrolą. Jeśli rozglądasz się za prezentem o praktycznym wymiarze, planer kalendarz książkowy okaże się trafnym wyborem! Prowadzony przez nas sklep online ma w aktualnej ofercie duży wybór plannerów z nadrukami i aż 320 stronami, przygotowanymi na zapiski. Znajdź projekt okładki, który Ci pasuje, wybierz personalizację i poczekaj na dostawę. Dostarczymy kalendarz z planerem prosto do Twoich rąk, wspierając Cię w realizacji obranych celów. Wierzymy, że odpowiednia motywacja każdego skłoni do spełniania swoich marzeń! Zobacz, jakie planery sprzedajemy i zamów najlepszy wariant. Zapewniamy, że nasz sklep dołoży wszelkich starań, aby kalendarz dotarł pod wskazany adres w ekspresowym tempie. Zapraszamy na przegląd oferty!