brak produktów0 zł

Prezent z okazji rozpoczęcia studiów. Oto, co warto kupić!

Dostanie się na wymarzone studia, to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Zanim zostaliśmy przyjęci w poczet uczelnianej społeczności, musieliśmy ciężko pracować na ten sukces. Wiele osób przez dni i noce przygotowywało się do egzaminu dojrzałości, aby jak najlepiej zdać maturę. Dlatego tak ważne jest podarowanie przyszłemu studentowi funkcjonalnego i wyjątkowego prezentu, który będzie służył przez lata.

 

Pisanie egzaminów bez żadnych problemów

Sprawdzonym prezentem, który zdecydowanie przyda się nowemu studentowi jest trwałe pióro marki Parker. To bardzo funkcjonalny, trwały i elegancki podarunek, który z pewnością sprawdzi się na uczelni. Pióro wieczne charakteryzuje się wykonaniem opartym o zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Producenci dbają o każdy, nawet najdrobniejszy element przedmiotu. Miłą niespodzianką będzie wygrawerowanie na produkcie specjalnej dedykacji, która z pewnością wzruszy obdarowanego. Można również wybrać pióro marki Parker, które zostało wykonane ze stali szlachetnej lub wykończone elementami pozłacanymi. Produkt pakowany jest w ładne wizualnie pudełeczko i torebkę firmową.

Stylizacja dopełniona, można iść na zajęcia

Doskonałym prezentem będzie biżuteria z grawerem. Mężczyźnie można kupić bransoletkę z zawieszką, na której naniesiemy, na przykład inicjały studenta. Natomiast dla kobiety sprawdzą się kolczyki, łańcuszek lub pierścionek. Posiadamy duży wybór wyrobów jubilerskich, co pozwala na dobranie odpowiedniego produktu.

Aby nigdy nie spóźniał się na zajęcia

Świetnym pomysłem będzie również modny i elegancki zegarek. Tego typu prezent na pewno przyda się studentowi. Dzięki takiemu podarunkowi, żak zawsze będzie pojawiał się na zajęciach na czas. Dodatkowo może sprawdzać, ile zostało mu jeszcze minut do końca danego egzaminu. Taki gadżet, to również świetny dodatek do codziennej stylizacji. Dla mężczyzny warto wybrać zegarek na klasycznej bransolecie. Zapewniamy, że będzie on pasował zarówno dla osób, które lubią luźny styl ubierania, jak i tych, którzy nie wyobrażają sobie swojej szafy bez koszul.

Kawa zawsze pod ręką

Często studentom kupuje się również kubki termiczne z grawerem  Nie od dzisiaj wiadomo, że uczniowie często wolą dłużej pospać niż przygotować sobie śniadanie. W kubku termicznym student będzie mógł zaparzyć sobie na wynos kawę, herbatę czy zrobić odżywczy koktajl. Produkt na pewno przyda się na uczelni. Dodatkowo możemy na produkcie wygrawerować własny napis, na przykład imię osoby, której będziemy wręczać prezent. Możemy również postawić na życzenia z okazji dostania się na studia lub zabawny napis.

Opinie o Prezent z okazji rozpoczęcia studiów. Oto, co warto kupić!

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,078
Ładowanie...