brak produktów0 zł

Miłosna pieczęć - odpowiedni prezent na dzień ślubu

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodych ludzi. Uczczenie tego faktu wymaga nie tylko świetnej oprawy, ale również wiąże się z zakupem prezentu uświetniającego i upamiętniającego zawarcie związku małżeńskiego. Nie jest to łatwe zadanie, ale wybór, jaki znajdziecie Państwo w naszym sklepie uprości podjęcie trafnej decyzji.

 

Praktyczny, efektowny i elegancki prezent dla Państwa Młodych

Wybranie odpowiedniego prezentu, który spełnia wyśrubowane kryteria wymaga przemyślenia, a następnie zapoznania się z naszą ofertą. Bogaty asortyment sklepu Murrano, ułatwi zakup odpowiedniego prezentu. W poniższym artykule podpowiemy, jak szukać upominków i pomożemy w idealnym ich dopasowaniu. Na początku można postanowić, jaką kwotę przeznaczamy na zakup upominku i zdecydować czy kupujemy prezent składkowy od grupy znajomych, przyjaciół, czy też szukamy indywidualnie np. w przypadku prezentu od rodziców, chrzestnych

Pomysłowe prezenty na ślub

Do fajnych, zawsze praktycznych prezentów należą przedmioty zdobiące nasze wnętrze albo stanowiące ciekawy detal np. poduszki ze specjalnym nadrukiem. Równie oryginalnym rozwiązaniem będzie podarowanie karafki, czy patery z wygrawerowaną, spersonalizowaną dedykacją lub napisem. Podanie alkoholu lub słodkich smakołyków, dzięki temu zawsze kojarzyć nam się będzie z wyjątkowością chwili, a do tego każde przyjęcie, czy uroczysta kolacja nabierze dodatkowego smaku i pięknej oprawy. Zanim jednak ostatecznie zadecydujemy, warto poznać gust nowożeńców. Prezent na ślub musi być pamiątką, sentymentalnym upominkiem, podkreślającym wyjątkowość tego wydarzenia.

Uniwersalne i bezpieczne ślubne prezenty

W sytuacji, gdy chcemy wybrać prezent, który zawsze się sprawdzi i jednocześnie jest uniwersalnym rozwiązaniem postawmy na zakup złotej biżuterii. Wyjątkowy naszyjnik zamknięty w eleganckim pudełeczku i opatrzony wygrawerowaną dedykacją zawsze jest przepięknym symbolem miłości, szacunku i przyjaźni. Ponadczasowe zestawy biżuterii złotej i srebrnej wykonane z najwyższej jakości kruszcu są także doskonałym prezentem dla panny młodej. Dla świeżo upieczonego pana młodego przeznaczyć można elegancki, ponadczasowy zestaw zawierający wieczne pióro – renomowanej i cenionej firmy np. Parker lub Waterman. Obok tych cennych drobiazgów, ślubną ceremonię upamiętnią proponowane przez sklep Murrano pamiątkowe ramki i albumy na zdjęcia, które dodatkowo można przyozdobić wyjątkową dedykacją. Z lekkich i zabawnych prezentów możemy wybrać bambusowe deski do krojenia z wygrawerowanym napisem. Oryginalnym rysem, jakim jest wykonanie dowolnego grawerunku, obdarzyć możemy praktycznie większość prezentów, nie tylko z okazji ślubnych okoliczności. Pozostałe możemy uczynić wyjątkowymi, dzięki umieszczeniu spersonalizowanego nadruku wykonanego np. na bawełnianych koszulkach. Dzięki temu zabiegowi nigdy nie zapomnimy o tych wspaniałych wydarzeniach.

Opinie o Miłosna pieczęć - odpowiedni prezent na dzień ślubu

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,031
Ładowanie...