brak produktów0 zł

Elegancki prezent dla promotora. Sprawdzone propozycje na upominek dla promotora

Wręczenie prezentu promotorowi to bardzo ważny moment dla każdego studenta, którego czeka obrona pracy dyplomowej. Niestety trafienie w gust promotora nie jest rzeczą łatwą. Dla ułatwienia zakupu prezentu dla promotora przygotowaliśmy listę sprawdzonych upominków.

 

Efektowny, elegancki upominek dla promotora

Prezent wręczany przez grupę seminaryjną to bardzo miły gest dla każdego promotora. Dobór odpowiedniego potrafi jednak nastręczać sporo problemów. Prezentujemy listę trafionych prezentów, które pozwolą wam pokazać się w dobrym świetle. Gwarantujemy, że takie prezenty wywołają uśmiech na twarzy każdego promotora.

  • pióra i długopisy – to gustowne i ponadczasowe gadżety do pisania, które poprzez swoją praktyczność są bardzo często wręczane nauczycielom i promotorom. Decydując się na zakup pióra lub długopisu warto wybrać wysokiej jakości produkty renomowanej marki Parker lub Waterman, które wyróżniają się kunsztem wykonania. Efektowny długopis lub pióro pięknie zapakowane w estetyczne pudełeczko to miły sposób na podziękowanie promotorowi. Dodatkowo wykonujemy na życzenie klientów spersonalizowaną dedykację grawerowaną.

  • prezenty ze szkła – eleganckim pomysłem na prezent dla promotora są upominki wykonane ze szkła. Efektowne karafki w różnych wzorach to piękna ozdoba i funkcjonalny gadżet, który przypadnie do gustu każdemu. Dodatkowo na prezenty ze szkła można nanieść dowolną dedykację, by podkreślić zaangażowanie w wybór.

  • prezenty z drewna – dobrym pomysłem na prezenty dla promotorów są upominki z drewna. Gustowne i eleganckie przedmioty z drewna to klasyka, która spodoba się każdemu obdarowanemu. Trafionym prezentem będą skrzynki na wino lub herbatę. Estetyka wykonania tych produktów spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających osób. Na każdym upominku z drewna wykonujemy spersonalizowaną dedykację grawerowaną wraz z estetycznym obrazkiem. Taki osobisty akcent sprawi, że grupa seminaryjna na długo zapadnie w pamięci promotora.

Klasyczne prezenty z grawerem to sprawdzone rozwiązania, gdy chcemy wręczyć upominek takiej osobie jak promotor. Pamiętajmy, że relacja student - wykładowca jest dość specyficzna, formalna, dlatego prezent powinien być w odpowiednim tonie. Zapewniamy, że nasze prezenty miło zaskoczą każdego promotora.

Opinie o Elegancki prezent dla promotora. Sprawdzone propozycje na upominek dla promotora

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,016
Ładowanie...