Prezent dla osoby palącej? Tylko wysokiej jakości zapalniczka plazmowa

Utarło się, że prezent dla zagorzałego palacza może stanowić kunsztowna papierośnica ze szlachetnego metalu albo wysokiej jakości zapalniczka. Te wybory mimo upływu lat pozostały jak najbardziej aktualne, szczególnie jeśli nie wiemy zbyt wiele o obdarowywanej osobie. Wraz z rozwojem techniki jednak także przedmioty w kategoriach bezpiecznego wyboru dla osoby palącej uległy technologicznemu przeobrażeniu. 

Prezent dla osoby palącej? Tylko wysokiej jakości zapalniczka plazmowa

Utarło się, że prezent dla zagorzałego palacza może stanowić kunsztowna papierośnica ze szlachetnego metalu albo wysokiej jakości zapalniczka. Te wybory mimo upływu lat pozostały jak najbardziej aktualne, szczególnie jeśli nie wiemy zbyt wiele o obdarowywanej osobie. Wraz z rozwojem techniki jednak także przedmioty w kategoriach bezpiecznego wyboru dla osoby palącej uległy technologicznemu przeobrażeniu. O tym, jak zadać szyku nietuzinkowym podarunkiem postaramy się opowiedzieć poniżej

Rozpal przyjaźń na nowo z zapalniczką plazmową

Zapalniczka plazmowa, której internauci poszukują w profesjonalnych sklepach pod hasłem „zapalniczka elektryczna usb” pozostaje absolutnym hitem ostatnich lat w kwestii prezentów dla osób palących. Jej poprzedniczki działające na gaz oraz benzynę również często stanowiły jakościowy upominek, jednak dziś, ze względu na prostotę obsługi oraz bezawaryjność, nie mają sobie równych. Zapalniczka plazmowa jest bowiem ładowana przez złącze USB, co sprawia, że proces wymiany wkładu lub też napełniania zbiornika gazem – tak nieraz karkołomny -idą w odstawkę.

Dodatkowo, zważywszy że wspólny papieros często jest rytuałem, któremu oddajemy się w towarzystwie konkretnych przyjaciół, bliskich i znajomych z pracy, można mówić, że zapalniczki najnowszej elektrycznej wersji nadadzą się także na podarek dla partnerów w biznesie. Wszystko oczywiście zależeć będzie od tego, jak blisko jesteśmy z daną osobą. Nie każdy bowiem zasługuje na tak wyborowy podarek, którego cena w najlepszych punktach sprzedaży oscyluje wokół stu złotych.

Grawerowane napisy i wzory, aby prezent był jak najbardziej indywidualny

Jeżeli jednakowoż solenizant bądź jubilat pozostają z nami w ścisłych relacjach i znamy się doskonale nie możemy przepuścić okazji, jaka nadarza się dzięki specjalistom z Murrano. Mowa oczywiście o grawerunkach nanoszonych laserowo na metalową powierzchnię. Możemy tam zamieścić imię, ale i ksywkę, o ile interesujący nas odbiorca ją ma. W łatwy sposób będziemy mogli także spisać na zapalniczce (do której sklep dodaje eleganckie opakowania) ulubione powiedzonka bądź przedmioty obranego adresata.

Granice naszej fantazji wyznaczają zatem kres grawerskiego wkładu w ostateczny kształt przedmiotu. Oczywiście dopuszczalne pozostaje również skorzystanie z gotowych krojów i modeli o różnej kolorystyce. Gwarantujemy, że palacz nie tylko przypomni sobie o nas przy każdym odpalaniu, ale także zostanie nam wdzięczny za zapalniczkę działającą bez zarzutu tak w wietrzne, jak i w deszczowe dni.

Data publikacji: 1.08.2018

* Pole wymagane