Prezent dla babci na urodziny

Nie masz pomysłu na urodzinowy prezent dla babci? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź jak wiele ciekawych rozwiązań przygotowaliśmy na tę okazję. Do każdej inspiracji grawerowane życzenia dołączamy bez dodatkowych opłat!

Prezent dla babci na urodziny

PONADCZASOWO I Z KLASĄ

Pierwszym pomysłem na udany prezent dla babci który z pewnością dzięki swojemu praktycznemu charakterowi i ogromnej dozie elegancji przypadnie do gustu każdej babci to złota biżuteria dostępna w wielu wariantach i wzorach. Przed wybraniem naszyjnika lub kolczyków należy przyjrzeć się ozdobom biżuteryjnym babci starając się odnaleźć w każdym wspólny mianownik. Dzięki temu poznamy preferencje oraz gusta, co pozwoli na dobranie trafionego upominku cieszącego swoim dopasowanym wzornictwem. Jeżeli nie masz takiej możliwości, możesz zdecydować się na ponadczasową klasykę pozbawioną zbędnych ozdobników i kryształów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że całość nie zrazi żadnym detalem a dodatkowo biżuteria będzie pasować praktycznie na każdą okazję i tym samym zyska uniwersalny charakter. Niezależnie od tego jaki rodzaj biżuterii wybierzesz na urodzinowy prezent dla babci –każdy model będzie umieszczony w bezpłatnym, ozdobnym pudełku do którego wykonamy grawerowaną dedykację według Twojego projektu. Unikatowy prezent o ponadczasowej wartości gwarantowany!

PREZENT Z DUSZĄ

Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu duchowego wymiaru upominku, możesz zdecydować się na dewocjonalia wykonane ze szlachetnych kruszców takich jak srebro najwyższej próby 925 lub złoto w dwóch próbach 333 i 585. Taki upominek z powodzeniem i w subtelny sposób wyrazi intymną więź z Bogiem, która jest tak ważna na każdym etapie naszego życia. Dla podkreślenia indywidualności więzi oraz zaakcentowania prezentu od serca- na rewersie medalika możesz umieścić dowolną dedykację, szczególną datę lub imię babci. Dzięki temu będziesz przypominać o swojej obecności kochanej babuni nie tylko od święta, lecz także podczas codziennych, powszednich dni. 

Zobacz nasze propozycje upominków dla babci 

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmową przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

WSPÓLNE MOMENTY

Nie zapominaj, że dla babci najważniejsze są chwile spędzone w gronie swoich wnucząt. Z perspektywy lat coraz wyraźniej można dostrzec wartki strumień upływającego czasu, co często umyka młodszym pokoleniom. Doceń więc każdą, wspólnie spędzoną chwilę i celebruj ją w możliwie najlepszy sposób. Jeżeli posiadasz fotografie uwieczniające szczęśliwe momenty spędzone razem, możesz oprawić je w album na zdjęcia aby pamięć o nich nigdy nie umknęła Waszej uwadze. Najważniejsza bowiem jest umiejętność doceniania małych okruchów szczęścia, które tworzą razem pożywną strawę karmiącą rodzinę poczuciem bezpieczeństwa, zrozumienia i szczęścia.

Data publikacji: 2.07.2015

2018-04-29

Zamówiłam dla mojej babci puzderko i była onieśmielona gdy je zobaczyła; małe zgrabne pudełeczko a w nim zawartość cała nasza rodzina na maleńkim zdjęciu i wszystko w tym małym naszyjniku. Babcia dzięki temu prezentowi zawsze będzie miała nas przy sobie.

* Pole wymagane