Najlepsze prezenty dla teściowej. Gotowa lista pomysłów!

Teściowa to osoba przez jednych bardzo lubiana, a przez innych nieco mniej. Niezależnie od sympatii, jaką darzymy swoją teściową w ciągu roku znajdzie się wiele okazji, z których warto wręczyć jej upominek. W celu ułatwienia doboru odpowiedniego prezentu prezentujemy gotową listę pomysłów na trafiony prezent dla teściowej.

Najlepsze prezenty dla teściowej. Gotowa lista pomysłów!

Upominek, który zaskarbi serce teściowej

Nikt nie lubi nietrafionych prezentów, dlatego przed zakupem upominku warto dokładnie przemyśleć swoje pomysły. Podarki dla teściowej bywają często newralgiczne, dlatego by ułatwić prezentowe zakupy przedstawiamy skuteczne pomysły w tym zakresie. Gwarantujemy, że korzystając z naszych propozycji wywołasz na twarzy teściowej spory uśmiech:

  • biżuteria – to sprawdzony prezent dla każdej kobiety, wybierając efektowne kolczyki, czy łańcuszek możemy bardzo ucieszyć teściową. Kupujmy tylko dodatki biżuteryjne wykonane z kruszców szlachetnych, dzięki temu wręczona biżuteria będzie służyć teściowej przez wiele lat.
  • dewocjonalia – dla osoby wierzącej bardzo ciekawym pomysłem na prezent są dewocjonalia. Estetyczny medalik lub obrazek z motywem Anioła Stróża to bardzo miły podarek. Teściowa z pewnością doceni, gdy otrzyma prezent nawiązujący do jej wiary i przekonań religijnych.
  • ramka na zdjęcia – pięknym prezentem dla teściowej jest też ramka na zdjęcia. Wkładając zdjęcie wnuków sprawimy jej wiele radości. Tak szczególny upominek z pewnością zajmie honorowe miejsce w domu.
  • patera szklana – teściowe uwielbiają gościć w swoim domu członków rodziny. Bardzo fajnym prezentem będzie patera szklana, która umożliwi jej efektowne zaprezentowanie zrobionego ciasta i ciasteczek. Wykonujemy na każdej paterze szklanej zakupionej w naszym sklepie dedykacje grawerowane. Spersonalizowane życzenia z pewnością zapnktują na naszą korzyść.
  • skrzynka na herbatę – pojawiając się w domu teściowej zawsze zostajemy ugoszczeni kawą lub herbatą. Dobrym pomysłem na prezent jest zakup skrzyneczki z aromatyczną herbatą w środku. Wykonując na drzwiczkach grawer z życzeniami masz pewność, że skrzyneczka będzie zdobić kuchnię teściowej.
  • szklanka na Latte – relaks przy kawie uwielbia każda kobieta. Świetnym pomysłem na drobny upominek jest estetyczna szklanka na Latte. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego, wykonując na niej spersonalizowany grawer sprawisz, że stanie się wyjątkową pamiątką.

Zobacz nasze propozycje upominków dla teściowej 

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmową przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>> 

Spersonalizuj upominek i zabłyśnij w jej oczach!

W nabywaniu upominków nie liczy się zasobność portfela lecz kreatywność. Bardzo często nawet kosztowny prezent wypadnie "blado" przy spersonalizowanym podarku. Obecnie nanoszenie grawerowanych dedykacji na różnych przedmiotach jest prawdziwym hitem. Szukając prezentu dla teściowej warto rozważyć zakup upominku, na którym naniesiemy życzenia za pomocą grawera laserowego. Taki osobisty akcent podkreśli nasze zaangażowanie w dobór upominku dla niej.

Data publikacji: 17.11.2017

* Pole wymagane