Magia grawerowanych prezentów

Prezenty z grawerowanymi elementami od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością. To właśnie dzięki maszynom grawerskim możemy nadać naszym podarunkom niepowtarzalny charakter i rys oryginalności. Jeśli jeszcze nie zdarzyło ci się podarować prezentu z grawerunkiem zrób to jak najszybciej i zobacz różnicę w reakcji obdarowywanego.

Magia grawerowanych prezentów

Grawerowane prezenty stanowią idealne upominki z wielu względów. Są doskonałe zarówno na wielkie okazje, jak i na kameralne uroczystości dla najbliższej rodziny lub przyjaciół. Ponadto przyniosą radość każdemu obdarowywanemu bez względu na wiek czy płeć. Czy można sobie wyobrazić lepszy podarunek?

W praktyce jednak o wyższości prezentów opatrzonych grawerunkiem decydują dwie rzeczy. Po pierwsze, trwałość grawerunku to bardzo długi czas, a prezenty z dedykacją grawerowaną z pewnością przeżyją swoich właścicieli i staną się rodzinnymi skarbami. Są to zatem świetne pamiątki, które pozostaną z obdarowanym na zawsze w dobrych i złych chwilach. Dzięki temu twój grawerowany podarunek na zawsze będzie obecny w życiu świętującego. Po drugie, prezenty opatrzone osobistym podpisem, dedykacją lub życzeniami to te, do których przywiązujemy się najbardziej. Grawer czyni je przedmiotami spersonalizowanymi i bardzo osobistymi przez co raz darowane już na zawsze pozostaną w pamięci i sercu obdarowanego.

Najlepsze okazje do wręczenia prezentów z grawerunkiem

Lista okazji, na które najlepiej nadadzą się grawerowane prezenty jest długa i rozległa. Grawerunek świetnie sprawdzi się przy kameralnych ceremoniach, ale także na hucznym ślubie lub komunii. Doskonale uświetni rodzinne urodziny, ale też oficjalną osiemnastkę dla przyjaciół i znajomych. Grawerowany przedmiot to idealny prezent na roczek, chrzciny albo wieczór kawalerski. Wszechstronność to największy atut podarunków tego pokroju, dobrze dobrane do każdej okazji, otoczone aurą ekskluzywności i obdarzone wyjątkową estetyką będą pasować do każdego święta i każdej, choćby najbardziej skromnej okazji, której wieczna pamiątka będzie dla nas najlepszym prezentem.

Odwiedź nasz sklep z biżuterią i grawerowanymi upominkami Murrano  

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmowa przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>  

Naturalnie grawerowane prezenty nie wymagają jednak żadnej specjalnej okazji, a jedynym warunkiem, który powinniśmy spełnić jest chęć upamiętnienia jakiegoś szczególnego momentu. Nie potrzebujemy zatem żadnego chrztu, komunii, ślubu, czy urodzin. Obdarowywanie naszych bliskich  bez okazji czyni podarunki jeszcze bardziej pamiętnymi i serdecznymi – warto o tym pamiętać.

Grawerunkiem możemy opatrzyć praktycznie każdy przedmiot z oferty sklepu Murrano. Jeżeli dany produkt nie przewiduje miejsca na ozdobny napis z pewnością grawerunek może się znaleźć na ozdobnym etui bądź pudełku dołączonym do artykułu. Nie czekaj i już dziś zaplanuj swój pierwszy grawerowany prezent i zobacz szczęście na twarzy obdarowanego!

Data publikacji: 24.01.2018

* Pole wymagane