Łańcuszki srebrne idealne na elegancki prezent dla mężczyzny

Biżuteria męska na dobre wkradła się do stylizacji modnych mężczyzn. Ozdoby wykonane z kruszców szlachetnych stanowią efektowne dopełnienie wizerunku. Choć dodatków męskich znajdziemy w sprzedaży wiele, na szczególną uwagę zasługują łańcuszki srebrne. Zapewniamy, że ten klasyczny element biżuteryjny przypadnie do gustu każdemu.

Łańcuszki srebrne idealne na elegancki prezent dla mężczyzny

Splot dopasowany do charakteru mężczyzny

Łańcuszki srebrne możemy bez chwili zastanowienia określić mianem klasyki wśród męskich dodatków. Ten biżuteryjny akcent w zależności od wybranego rodzaju splotu może być bardziej subtelny lub odważny. Najpopularniejszymi splotami są bez wątpienia pancerka i kulkowy. Pierwszy z nich wyróżnia się estetycznym spłaszczeniem ogniw, które oprócz efektu wizualnego gwarantuje trwałość. Wszystkie łańcuszki srebrne od Murrano mają perfekcyjnie oszlifowane brzegi przez co atrakcyjnie odbijają światło. W sprzedaży Panowie znajdą łańcuszki pancerka z ogniwami kwadratowymi lub prostokątnymi. Natomiast drugi popularny splot kulkowy składa się z połączonych ściśle niewielkich kuleczek. Ten typ łańcuszka wyróżnią lekkością i subtelnością. Ze względu na swoją niewielką wagę i sposób łączenia jest bardziej delikatny i podatny na uszkodzenia niż klasyczna pancerka.

Sprawdź ofertę srebrnych i złotych łańcuszków Murrano 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmowa przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

Zawieszka perfekcyjnym dopełnieniem każdego łańcuszka

Warto podkreślić, że łańcuszki srebrne tworzą idealną bazę do tworzenia bardzo wielu biżuteryjnych zestawień. Wszystko za sprawą zawieszek, które po połączeniu z klasycznym łańcuszkiem mogą całkowicie odmienić męski wizerunek. W sprzedaży znajdziemy wiele modnych zawieszek idealnie pasujących do męskich łańcuszków, jednak wśród klasyków od zawsze spotykamy medaliki i krzyżyki. W ofercie Murrano przygotowaliśmy bogatą ofertę zawieszek wykonanych z najwyższą starannością. Zapewniamy, że nasza dbałość o detale miło zaskoczy każdego obdarowanego Pana.

Spersonalizowana biżuteria idealna na prezent

Dodatki wykonane z kruszców szlachetnych świetne sprawdzają się na prezent z wielu okazji. Nabywając łańcuszki srebrne samodzielne lub w komplecie z zawieszką możemy miło zaskoczyć bliską nam osobę. Dodatkowo w zależności od powierzchni zawieszki w sklepie Murrano wykonujemy spersonalizowane dedykacje grawerowane. Teraz możesz nanieść na swój podarek datę, inicjały lub imię i jeszcze bardziej podkreślić swoje zaangażowanie w dobór upominków. W grawerowaniu wykorzystujemy technikę laserową, która gwarantuje efektowność każdej naniesionej dedykacji na biżuterię. Jeśli decydujemy się na zakup samego łańcuszka możemy zakupić atrakcyjne pudełeczko z tabliczką, na której możemy zamieścić dowolne życzenia dla bliskiej osoby.

Data publikacji: 15.04.2015

* Pole wymagane