Jaki prezent najlepiej wyrazi miłość do mamy?

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. Nieważne, ile masz lat i jak wielu trudów życia zdążyłeś już doświadczyć, dla swojej rodzicielki na zawsze pozostaniesz ukochanym synkiem lub córeczką. Bezwarunkowa matczyna miłość i opieka sprawiły w końcu, że jesteś tym, kim jesteś dziś. Dlatego warto od czasu do czasu pokazać jej, jak wiele dla ciebie znaczy.

Jaki prezent najlepiej wyrazi miłość do mamy?

Dopasuj prezent do jej indywidualnych potrzeb

Prezent dla mamy wręczany w urodziny, imieniny, święta, dzień matki lub bez wyjątkowej okazji za każdym razem jest cudownym pretekstem, by wyrazić naszą wdzięczność, miłość i szacunek. Nasze uczucia, często tłumione przez codzienne sprawy, pracę i obowiązki, powinny od czasu do czasu znajdować ujście w postaci ciekawego i użytecznego drobiazgu.

Niekoniecznie musisz zatem wydawać na podarek fortunę. Najważniejsze byś zdecydował się na coś wyjątkowego – w ten sposób pokażesz jej, że prezent był przemyślany i poświęciłeś czas, by sprawić jej radość. Należy więc zastanowić się, co będzie dla niej zaskoczeniem, a zarazem zachwyci ją elegancją i formą? Jaki upominek pozostanie najbardziej unikalny? Oczywiście ten, który jest dobrze dopasowany do swojego adresata.

Sprawdź jakie propozycje upominków dla Mamy znajdziesz w Murrano 

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmowa przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>> 

Postaw na symbolikę i wymyśl oryginalną dedykację

W Murrano większość produktów pozwala na umieszczenie na nich specjalnej, wygrawerowanej treści. Mogą nią być życzenia, dedykacja, imię mamy lub data jej urodzenia, ale również wasz ulubiony żart. Każdy pomysł jest dobry, tak długo, jak długo pozwala na podkreślenie oryginalnego i prywatnego charakteru podarunku. Twoje słowa muszą być jednak wyjątkowe, postaraj się więc i wymyśl coś, co ją wzruszy i uraduje jednocześnie.  Jako „nośnik” swojego przesłania możesz wybrać bransoletki srebrne z grawerem dostępne w różnych wzorach, kształtach i opcjach. Możesz też dobrać ich odpowiedni odcień, ozdoby, ale również dopasować długość łańcuszka oraz znaleźć modele z wisiorkami, które lepiej pomogą ci wyrazić to, co czujesz. 

Obok tradycyjnych serc i gwiazdek, spróbuj w tym wypadku postawić choćby na znany z  matematyki symbol nieskończoności. Jeśli natomiast twoja mama należy do osób religijnych, z całą pewnością dobrym pomysłem na prezent okaże się również złoty krzyżyk. Ten odwieczny symbol wiary w swoich wielu, często bogato zdobionych wariantach, pozwoli ci znaleźć zarówno proste i delikatne wzory, jak i te przykuwające wzrok nowatorską teksturą lub efektownym połączeniem różnych jubilerskich materiałów.

Data publikacji: 4.08.2018

* Pole wymagane