Czy zapalniczka na USB to prezent wyłącznie dla palacza? Sprawdź!

To nieprawda, że z zapalniczki korzystają tylko osoby palące papierosy. W rzeczywistości ten praktyczny gadżet przydaje się w różnych sytuacjach i warto zawsze mieć go w zasięgu ręki: w kurtce, samochodzie lub torebce. Tym bardziej, jeśli nasza zapalniczka jest nowoczesnym modelem na USB. Podpowiadamy, dla kogo wypada kupić taki prezent i czy na pewno to dobry wybór.

Czy zapalniczka na USB to prezent wyłącznie dla palacza? Sprawdź!

Stylowa zapalniczka na USB podarowana tacie lub starszemu bratu

Nie oszukujmy się: zwykła zapalniczka, jaką można nabyć w supermarkecie, nie nadaje się prezent. Jeżeli chcemy wręczyć komuś coś wyjątkowego, postawmy na nowoczesny projekt, zapakowany w szykowne pudełeczko z grawerowaną dedykacją. Taki, jak oferowane przez nasz sklep Murrano zapalniczki na USB. Są to urządzenia najnowszej generacji, wykonane z najwyższą dbałością o detale. Utrzymane w pięknej kolorystyce, z napisem, który jest idealnie dobrany do osoby, która ma zostać właścicielem danego modelu. Zapalniczka na USB spodoba się tacie, jak też starszemu bratu, kuzynowi i każdemu mężczyźnie, który po prostu lubi czuć się pewnie. Posiadanie w zanadrzu eleganckiej zapalniczki, nieraz może okazać się przydatne, np. wtedy, gdy atrakcyjna kobieta poprosi o ogień, na ognisku z kiełbaskami lub podczas rodzinnego grilla. Nie wspominając o osobach, które palą papierosy czy cygara – w ich przypadku zapalniczka na USB stanie się przedmiotem codziennego użytku.

Zapalniczka z imieniem - nowoczesny prezent również dla kobiety

Proponowana przez nas zapalniczka na USB to model, który wbrew pozorom jest ekologiczny. Do jego odpalenia nie potrzeba bowiem benzyny ani gazu. Nowatorska konstrukcja obejmuje łuk elektryczny, generujący wysoką temperaturę. Takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze w trudnych warunkach pogodowych, kiedy podczas deszczu lub wichury trudno jest utrzymać płomień w klasycznej zapalniczce. Zestaw sprzedawany w sklepie Murrano to zapalniczka na USB oraz wszelkie potrzebne akcesoria: szczotka do czyszczenia gadżetu, piękne pudełeczko prezentowe, tabliczka z indywidualną dedykacją oraz kabel służący do ładowania. Wszystko to jest dostępne w niskiej cenie. Całość może zostać podarowana, jako niespodzianka dla ukochanej kobiety, której chcemy sprawić przyjemność bez wydawania dużej ilości pieniędzy. Zapalniczka na USB z wygrawerowanym imieniem, inicjałem lub też krótkim napisem, to świetny pomysł na prezent. Nie obawiajmy się, że niepaląca osoba wyrzuci podarunek do kosza. Nawet, jeśli nie będzie jej zawsze nosić blisko, niejednokrotnie z niej skorzysta. Choćby w czasie koncertu rockowego, kiedy cała widownia odpali swoje zapalniczki na USB, wznosząc nad głowy jasny płomień. Zapraszamy na internetowe zakupy w Murrano!

Data publikacji: 15.02.2018

* Pole wymagane