Biżuteria męska

Biżuteria męska jest wciąż produktem niszowym, który jednak powoli i konsekwentnie zaczyna zajmować coraz więcej miejsca na rynku jubilerskim. Niegdyś klasyczne spinki do koszuli wykonane ze srebra lub złota były jedynym dodatkiem do męskiej garderoby. Dziś jednak ten trend się zmienia pokazując, że mężczyźni również mogą ozdabiać się zawieszkami naszyjnikami, czy nawet bransoletkami.

Biżuteria męska

EKSTRAWAGANCJA CZY KLASYK? 

Coraz częściej spotykany jest widok, gdzie mężczyzna ubrany w garnitur lub inny stylowy ubiór ma na ręce założoną bransoletkę lub nawet kilka plecionych ozdób. Zdania na ten temat oczywiście są podzielone na zwolenników tego typu biżuterii, oraz ludzi, którzy uważają, że takie modowe szaleństwa są wręcz nieodpowiednie. Jedno jest jednak  pewne- współczesny mężczyzna przywiązuje coraz większą wagę do swojego wyglądu oraz do tego, jakie dobiera dodatki do stroju. Trend na męską biżuterię utrzymuje się od dosyć niedawna, lecz trzyma się konsekwentnie na rynku sprawiając, że wiodące marki biżuteryjne zaczęły tworzyć kolekcje męskie. 

Zobacz również naszą ofertę męskiej biżuterii 

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl

możesz wybrać darmową przesyłkę

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

TRADYCYJNIE I PRAKTYCZNIE

Jeżeli chcemy sprawić ukochanemu prezent wykonany ze szlachetnego kruszcu, najbardziej pewnym i klasycznym rozwiązaniem będą spinki do koszuli wykonane ze srebra czy złota. Sprawdzą się one przy każdej okazji wymagającej eleganckiego ubioru i będą jednocześnie gustownym prezentem nie naruszającym upodobań mężczyzny. Zdarza się bowiem, że niektórzy mężczyźni pragnący bronić swoich zwyczajów, nie tolerują wręcz pomysłu zakupu bransoletki w męskiej stylistyce. Zdanie każdego z mężczyzny należy szanować nie przymuszając go do wyborów wbrew jego woli. Najważniejsze jest przecież aby prezent się podobał i był noszony, niż zbierał kurz w zapomnianej szufladzie. 

ZABAWA STYLEM I FORMĄ

Gdy nasz mężczyzna jest miłośnikiem wszelkich nowinek modowych, lubiący eksperymentować ze stylem, możemy dla niego znaleźć mnóstwo rozwiązań, które z pewnością przypadną mu do gustu. Możemy wybierać spośród męskich bransolet, zawieszek, naszyjników czy obrączek. Większość z nich wykonana jest ze skórzanych aplikacji i plecionek w czarnym kolorze. Pozostałe z nich zazwyczaj wykonane są ze stali szlachetnej czy srebra. Najbardziej polecane są srebrne zawieszki z różnymi motywami, przeważnie zamknięte w formie prostokąta lub krzyża. Dobór biżuterii i materiału z jakiego ma być wykonana jest ściśle uzależniona od gustu partnera, dlatego przed zakupem biżuterii warto poznać jego modowe inspiracje by zaczerpnąć niezbędnych informacji, które posłużą do kupna udanego prezentu. 

Data publikacji: 16.05.2017

2018-09-29

Eleganckie i na przykład skórzane bransoletki dla mężczyzn są w porządku. Sama kupiłam taką chłopakowi.

2018-07-07

Trend na męską bizuterię faktycznie jest dość nowy, jak słusznie t zauważono, ale podoba mi się to, że także panowie dbają o swój strój.

2018-06-26

Spinki do koszuli to dobry aczkolwiek nieco staromodny prezent. To symbol luksusu, jakby na to nie patrzeć, bo kosztują swoje.

2018-03-20

Bizuteria męska to nieco kontrowersyjny pomysł, ale jestem za, aczkolwiek w bardzo ascetycznej formie.

2017-06-04

Bransoletki męskie są bombowe. Świetne przykłady dodatków dla mężczyzn zaprezentowaliście. Musze takich poszukać dla chłopaka.

* Pole wymagane