Atrakcyjne prezenty dla świadków w ramach podziękowań

Świadkowie to wyjątkowe osoby dla każdej Pary Młodej. Ich wsparcie, pomoc i dobre słowo jest wprost nieocenione przy organizacji tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub. Warto im za to wszystko podziękować. Upominek powinien mieć symboliczny wymiar ale też być swoistą pamiątką z tego istotnego momentu.

Atrakcyjne prezenty dla świadków w ramach podziękowań

Efektowne prezenty dla świadków

Nie da się ukryć, że świadkowie odgrywają znaczącą rolę w trakcie przyjęcia weselnego. Warto docenić ich wysiłek włożony w pomoc i podkreślić ich range wręczając prezent. Młodzi bardzo często zastanawiają się, jaki powinien być prezent na ślub dla świadków. Upominek powinien być elegancki i klasyczny, gdyż warto by podarek stał się pamiątka dla nich na wiele lat. Wieloletnie doświadczenie w branży prezentowej pozwoliło nam przygotować listę sprawdzonych upominków na prezent dla świadków:

  • biżuteria – to klasyka wśród prezentów, która przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym osobom. Dla świadkowej sprawdzą się bransoletki z grawerem, tak spersonalizowany akcent wyraża zawsze nasze zaangażowanie w dobór podarunku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić łańcuszek z wisiorkiem i zapakować w estetyczne pudełeczko z tabliczką na której możemy nanieść dedykację. Dla świadka świetnie sprawdzą się zegarki lub klasyczne męskie łańcuszki. Tego typu biżuteria spodoba się każdemu mężczyźnie.
  • prezent ze szkła – gustowne prezenty wykonane ze szkła to murowany hit. Szklane upominki są ponadczasowe i przez wysoką estetykę wykonania prezentują się bardzo ekskluzywnie. Dodatkowo na upominkach wykonanych ze szkła możemy nanieść wybrany obrazek lub życzenia za pomocą grawera. Dla świadkowej uroczym prezentem będą szklanki do latte, patery do ciasta, słoiki na ciasteczka, kawę, herbatę. Natomiast dla świadka warto wybrać karafkę grawerowaną lub kufel do piwa.
  • prezent z drewna – na uwagę zasługują też prezenty z drewna, które są bardzo gustowne. Wysokiej jakości materiał użyty do produkcji przedmiotów drewnianych sprawia, że są to wyroby, które zostaną na długo w świetnej kondycji. Dodatkowo na prezenty drewniane można nanieść dowolną dedykację i wiele rysunków. Estetyczne skrzyneczki na herbatę, na butelkę wina, a także stoliki śniadaniowe to miłe i praktyczne upominki.
  • ramka na zdjęcia – zdjęcia to świetna pamiątka z wyjątkowych chwil. Dobrym upominkiem dla świadków są ramki wykonane ze srebra w którą Młodzi mogą wstawić wspólną fotografię. Gwarantujemy, że taki upominek zajmie honorowe miejsce w domach świadków. 

 

Zobacz nasze propozycje atrakcyjnych prezentów dla świadków 

 

Do każdego zamówienia na Murrano.pl możesz wybrać

darmową przesyłkę 

Pakiet korzyści do każdego zamówienia - sprawdź już teraz! >>>

Data publikacji: 5.03.2015

* Pole wymagane