brak produktów0 zł

Wybierz wyjątkowy dodatek do prezentu

Coraz częściej do głównego prezentu kupuje się również tak zwane dopełnienie upominku, czyli gadżet, który ma zastępować, między innymi kwiaty. W tym zakresie mamy bardzo duży wybór. Jednak wiele osób nie ma pojęcia, co wybrać, dlatego postanowiliśmy doradzić i stworzyć listę sprawdzonych pomysłów. W ostatnim czasie bardzo modne stały się dodatki z grawerem. Naniesienie na przedmiot własnego napisu podnosi wyjątkowość.

 

Wyjątkowe prezenty ze szkła

Upominki wykonane z tego tworzywa są bardzo eleganckie i pięknie wyglądają na meblach. Dodatkowo odpowiednie są na każdą okazję. Karafka może być świetnym prezentem dla przyjaciela czy taty. Natomiast mamie lub babci możemy podarować wyjątkową paterę. Do wyboru mamy jeszcze, na przykład szklankę do kawy i herbaty lub oryginalny kufel oraz zestaw słoików.

Modne upominki z drewna

Posiadamy bardzo duży wybór produktów wykonanych z drewna. Można postawić na spersonalizowane stoliki do podawania śniadania czy skrzyneczki podarunkowe, które będą idealne, jako dodatek do prezentu dla dziadków. Świetnie też sprawdzą się, jako upominek dla przyjaciela z okazji, na przykład kupna mieszkania.

Oryginalna ramka na zdjęcie

Taki prezent z umieszczonym w środku wspólnym zdjęciem z solenizantem, na pewno będzie miłą niespodzianką. Ramka zajmie honorowe miejsce w mieszkaniu obdarowanego. Można ją zawiesić lub postawić na meblach. Na odwrocie przedmiotu wykonujemy na niewielkiej tabliczce spersonalizowane życzenia dla solenizanta. Taki dodatek do upominku świetnie sprawdzi się na większość uroczystości. Jeśli idziemy na wesele i mamy już wybrany prezent na ślub, to ramka ze zdjęciem pary młodej, będzie miłym dopełnieniem podarunku.

Kubek termiczny

To świetne rozwiązanie dla osoby, która uwielbia kawę czy herbatę. Solenizant z pewnością będzie zadowolony z takiego dodatku. Posiadamy trwałe produkty, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i pochodzą od kluczowych dostawców. Oferowane przez nas kubki termiczne charakteryzują się wygodnym otwieraniem z funkcją push. Taki podarunek na pewno sprawi radość naszej bliskiej osobie.

Obraz na ścianę

Ciekawym i wyjątkowym dodatkiem do prezentu będzie również obrazek na ścianę z spersonalizowanym grawerem. Na przedmiocie można umieścić nie tylko dany motyw, ale również życzenia. To niepowtarzalny prezent, który na pewno będzie miłą niespodzianką dla obdarowanej osoby.

Opinie o Wybierz wyjątkowy dodatek do prezentu

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,047
Ładowanie...