brak produktów0 zł

Trafiony prezent na roczek do 200 zł

Pojawienie się dziecka w rodzinie to zawsze wielkie święto. Uczczenie takiej okazji odbywa się na wiele sposobów. Pierwszym wydarzeniem, które organizujemy i obchodzimy uroczyście, są zazwyczaj chrzciny. Uroczystość kościelną połączoną z rodzinnym spotkaniem uświetniają  prezenty z okazji chrzcin przekazywane dla maleństwa przez najbliższych.

 

Prezenty jakościowe nie ilościowe

Wielu z nas staje przed rozterką, czy wybrać pamiątkę z okazji ukończenia roczku, czy też bardziej przeznaczony dla danego wieku dziecka gadżet-zabawkę. Zwłaszcza, że na rynku nie brakuje plastikowych zabawek, świecących, wydających dźwięki zwierzątek lub zabawek interaktywnych. Warto jednak do kwestii prezentu podejść bardziej praktycznie pamiętając, że lepiej uczynić z tego wieloletnią pamiątkę, a nie tylko chwilowy użytek i przyjemność. Trzeba też pamiętać o tym, iż ofiarowanie dziecku bardziej wartościowego prezentu ze złota lub srebra, zawsze jest swego rodzaju lokatą, a do tego przepiękną, sentymentalną ozdobą, z której będzie mogło korzystać latami. W sklepie Murrano wyroby z kruszcu opatrzone są metką jubilerską, akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego, ponieważ dbamy o jakość i oryginalność sprzedawanych produktów. Metka zawiera informację o próbie kruszcu oraz całkowitej masie wyrobu. Piękne pamiątki na długie lata Przy podejmowaniu decyzji warto pamiętać, że maluch rosnąc nudzi się kolejnymi zabawkami, przestają one być dla niego interesującym i ciekawym wyzwaniem. Wybór prezentu powinien uwzględniać również, że będzie nie tylko prezentem urodzinowym, ale także pamiątką, a więc musi mieć odpowiedni wymiar. Trafione, praktyczne prezenty na roczek to nie tylko pluszowe misie, czy inne zabawkowe akcesoria, ale przede wszystkim użyteczne przedmioty. Srebrny obrazek postawiony na półce z wygrawerowaną dedykacją będzie przypominał o rzadko widzianej cioci, czy ukochanej babci stanowiąc jednocześnie ozdobny detal.

Biżuteria dla dziewczynki, album dla chłopczyka

W sklepie Murrano znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na prezent na rocznego dziecka niezależnie od tego czy będziemy obdarowywać chłopca, czy dziewczynkę. Wybór wygrawerowanej złotej bądź srebrnej biżuterii – zawieszek, kolczyków, czy też bransoletek to prezent uniwersalny i drogocenna pamiątka. Album lub ramka na zdjęcia są równie dobrym pomysłem. W swojej ofercie posiadamy również pięknie wydane egzemplarze Biblii, które również są doskonałym prezentem z okazji ukończenia pierwszego roku życia. Dodatkowo wydanie posiada miejsce na dedykację i wykonane jest z wysokiej jakości kredowego papieru. Pięknie wydana Biblia stanowi świetny prezent niezależnie od okazji. A co najważniejsze, taki upominek zostanie z nami na lata, a nie na parę chwil.

Opinie o Trafiony prezent na roczek do 200 zł

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,016
Ładowanie...