brak produktów0 zł

Świętujemy pierwsze urodziny dziecka. Jak znaleźć bajkowy prezent na roczek?

Chociaż mało kto pamięta swoje pierwsze urodziny, przeglądanie zdjęć i otrzymanych w tym dniu pamiątek, dla każdego stanowi miłe wspomnienie. Kiedy w rodzinie pojawia się nowy dzidziuś, niedługo po chrzcinach nadchodzi kolejna okazja do spotkania – roczek.

Sytuacja jest wyjątkowa, dlatego prezent również powinien taki być. Odnajdziesz u nas inspiracje i gotowe rozwiązania, które ułatwią Ci zakup upominku dla małego dziecka. Maluszka, który jeszcze niewiele rozumie, ale za jakiś czas doceni Twój gest.

 

Tradycja głosi, że... czyli o tym, jakich prezentów NIE kupować

Nie wszystkie zwyczaje Polaków są warte tego, by je kultywować. Symboliczne wróżby, mające na celu przepowiedzieć przyszłość dziecka to zabobony, o których lepiej zapomnieć. Uroczysty roczek powinien być okazją do spotkania się najbliższej rodziny przy jednym stole, zrobienia pięknych pamiątkowych zdjęć z małym solenizantem, pożartowania w gronie kochających się osób. Nie zaś odprawiania czarów, nawet tych z przymrużeniem oka. Nie bierzmy zatem pod uwagę zakupu ciasteczek z wróżbą, które rodzice mają otworzyć w imieniu dziecka. Zapomnijmy o elegancko zapakowanym kawałku chleba, który według tradycji ma symbolizować dobry apetyt przez całe życie. Tego typu podarunki wręczało się lata temu. Dziś są dostępne dużo ciekawsze i bardziej wartościowe upominki.

Na pamiątkę pierwszych urodzin – prezenty, które długo posłużą

Otrzymując zaproszenie na rodzinną uroczystość, czy to w domu czy w lokalu, zawsze chcemy dobrze wypaść. Jednak w przypadku urodzin maluszka, to on jest najważniejszy. Odłóżmy na dalszy plan swój wygląd, a zadbajmy o wybór odpowiedniego upominku. Prezent na roczek może zostać mile zapamiętany i przydać się nawet po latach. Pod warunkiem, że mądrze go wybierzemy. W naszym sklepie Murrano można zamówić dedykowane albumy na zdjęcia, stworzone z myślą o najmłodszych. Z przodu każdego albumu znajduje się miejsce na grawerowane życzenia, których treść proponują nasi Klienci. To umożliwia stworzenie spersonalizowanego prezentu, który zajmie honorowe miejsce na regale w salonie. Rodzice dziecka mogą regularnie uzupełniać album o nowe zdjęcia, a tym samym budować piękne wspomnienia, zebrane w jednym miejscu – albumie, który został podarowany z okazji pierwszych urodzin.

 

Pomysł na prezent, który można samodzielnie zaprojektować

Naszą propozycją oryginalnego podarunku na urodziny dziecka, jest podusia dla maluszka. Oferujemy poduszki z nadrukami i specjalnym miejscem na własny tekst. Dzięki temu każdy zamawiający tego typu prezent, ma okazję otrzymać podarunek spersonalizowany, dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Poduszka ze sklepu Murrano będzie bajkowym upominkiem na roczek. To wspaniała ozdoba do dziecięcego łóżeczka, a przy okazji miękkie zabezpieczenie, chroniące główkę maluszka przed zderzeniem ze szczebelkami. Na poduszce może się znaleźć dowolna grafika, na przykład zabawny pingwinek, mrugający okiem. Napis to również kwestia wyboru – zamawiając poduszkę z imieniem malucha, podarujemy mu niepowtarzalną pamiątkę, świetnie pasującą na urodziny. Zachęcamy do skorzystania z powyższych inspiracji i zrobienia zakupów w naszym sklepie.

 

Opinie o Świętujemy pierwsze urodziny dziecka. Jak znaleźć bajkowy prezent na roczek?

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,032
Ładowanie...