brak produktów0 zł

Sprawdzony prezent na chrzest to dewocjonalia

Wstąpienie maleńkiego dziecka do wspólnoty wiernych to bardzo ważny moment dla każdej rodziny. Z okazji chrztu rodzice pociechy organizują przyjęcie na które zapraszają swoich najbliższych. Nieodłącznym elementem chrzcin jest wręczenie dziecku wyjątkowych prezentów.

 

Pamiątka chrztu pod wieloma postaciami

Chrzciny najczęściej organizowane są w pierwszym roku życia dziecka. Większość prezentów dla tak małego dziecka nie jest przydatna. Należy podkreślić, że zakup zabawek na tak wyjątkową uroczystość nie jest najlepszym pomysłem. Warto pomyśleć, by prezent stanowił wyjątkową pamiątkę na długie lata. Dla ułatwienia doboru odpowiedniego upominka prezentujemy kilka trafionych podpowiedzi:

  • rynograf – idealna pamiątka chrztu to ryngograf srebrny z podobizną np. Matki Boskiej Ostrobramskiej. Każdy rynograf wykonany jest precyzyjną techniką płaskorzeźby, by zagwarantować dbałość o najmniejsze detale. Kształt tarczy symbolizuje bezpieczeństwo i ochronę przed złem. Gwarantujemy, że rynograf to wspaniała pamiątka chrztu na długie lata.

  • krzyżyk – sprawdzony prezentem na chrzest jest krzyżyk z łańcuszkiem. To bardzo szczególny upominek, którzy może towarzyszyć obdarowanemu przez całe życie. W sprzedaży znajdziemy krzyżyki wykonane z kruszców szlachetnych złota i srebra.

  • medalik –od lat sprawdzonym pomysłem na prezent są medaliki. W sprzedaży znajdziemy atrakcyjne medaliki w różnych formach m. in. kółeczka czy serduszka. W centrum medalika zawsze widnieje postać święta. Najchętniej nabywane są medaliki z wizerunkiem Matki Boskie Częstochowskiej z Dzieciątkiem lub papieża Jana Pawła II. Precyzyjne wykonanie z użyciem techniki płaskorzeźby sprawia, że na medaliku możemy dostrzec nawet charakterystyczne rysy twarzy. Wręczając medalik z łańcuszkiem mamy wyjątkowy prezent, który idealnie wpisuje się w tak ważną uroczystość religijną.

  • różaniec – to bardzo drobny, a przy tym szczególny upominek, który wręczany jest zarówno jako pamiątka chrztu, a także jako prezent komunijny. Estetyczne pudełko wykonane z wysokiej jakości skóry w kolorze białym z elegancką białą wstążeczką w połączeniu z pięknym różańcem w delikatnych, jasnych kolorach to prezent idealny.

Dewocjonalia to sprawdzony pomysł na prezent na chrzciny. Warto podkreślać we wręczanym upominku religijny charakter uroczystości. Wręczając dewocjonalia dajemy dziecku wyjątkową pamiątkę Chrztu, która może mu towarzyszyć nawet całe życie. 

Opinie o Sprawdzony prezent na chrzest to dewocjonalia

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,032
Ładowanie...