brak produktów0 zł

Przedstawiamy kwintesencję luksusu - pióro wieczne Waterman

Elegancja, ponadczasowość, elitarność, najwyższa jakość -  to cechy zarezerwowane tylko dla najlepszych. Wyróżniki, a nie wabiki, prawdziwe, a nie imitowane - kompilacja tych atrybutów decyduje o unikalności i oryginalności produktu. Te wszystkie przymioty przypisać można produktom marki Waterman – firmy cieszącej się estymą i uznaniem w piśmienniczej branży.

 

Stosowny prezent na każdą okazję

Pióra wieczne mogą być wręczane na niemal każdą wyjątkową okazję. Okrągłe urodziny, sukcesy w dziedzinie nauki, czy sztuki, jubileusz zawodowy, w formie gratulacji lub podziękowań – to wszystko sposobności na wyrażenie swojego szacunku, uznania, emocji. Elegancko opakowane wieczne pióra to nie tylko zwykłe prezentowe artykuły piśmiennicze, ale przede wszystkim cenne pamiątki. Dzięki opcji grawerowania, udostępnionej klientom sklepu Murrano takie prezenty mogą stać się jeszcze bardziej osobiste. Grawerunek możemy wykonać na samym wiecznym piórze lub specjalnej, umieszczonej w etui tabliczce. Technika laserowa zapewnia precyzyjne wykonanie i piękny efekt.

Szykowny styl na co dzień

Dzięki wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, dopracowaniu w każdym najmniejszym detalu, pióro Waterman jest wartościowym i niepospolitym upominkiem. Elegancki fason, wyrazisty profil nadają biznesowego i odrobinę wyrafinowanego charakteru, a idący z duchem czasu producent wyposażył pióro w naboje z atramentem. Stalówka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantuje niezawodność i płynność pisania. Do tego materiał wykonania decyduje o jej wyjątkowej wytrzymałości. Jeżeli chcesz ofiarować osobisty, ale drogocenny prezent możesz wybrać pióro wieczne Waterman Expert jest to elegancki, luksusowy model ze złotymi platerowanymi wykończeniami.

Podkreślenie osobowości za pomocą drobiazgu

Pióra wieczne i długopisy marki Waterman łączy jeszcze jeden wspólny mianownik. Są one doskonałym podkreśleniem osobowości, temperamentu osoby, w której są posiadaniu. Dzięki takim przedmiotom z pozoru drobnym, dodajemy również sobie atrybuty nie do przecenienia. Budujemy własny wizerunek – profesjonalisty, solidnej firmy, poważnego biznesmena, czy też pilnej, wzorowej studentki. Warto pamiętać również o tym, że klasyczne rozwiązania są najlepsze i najbezpieczniejsze. Ekstrawagancja zarezerwowana jest dla artystów. Umiejętnie użycie detali drobiazgów w naszym najbliższym otoczeniu lub też uczynienie  z nich swoich atrybutów podkreśli nasze najlepsze strony. Zgodnie ze starą maksymą : „jak Cię widzą, tak Cię piszą” .

Opinie o Przedstawiamy kwintesencję luksusu - pióro wieczne Waterman

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,032
Ładowanie...