brak produktów0 zł

Prezent z okazji parapetówki? Prezentujemy sprawdzone upominki

Kupno mieszkania, to z pewnością ważna chwila w naszym życiu. Jeśli zostaniemy zaproszeni na tak zwaną parapetówkę, to warto pomyśleć o ciekawym prezencie. Z tej okazji warto kupić bliskiej osobie gadżet, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wachlarz możliwości jest tutaj bardzo duży. Jednak, co wybrać, aby upominek był nietuzinkowy i przypadł do gustu obdarowanej osobie? Proponujemy kilka sprawdzonych pomysłów na upominek.

 

Eleganckie skrzynki wykonane z drewna sprawdzą się w każdym domu

W nowym mieszkaniu z pewnością przydarzą się szklane akcesoria. To bardzo gustowne i przydatne prezenty. Bliskiej osobie możemy podarować, na przykład przepiękne patery, szklanki do kawy czy oryginalne słoiki na kawę lub herbatę. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, to oferujemy naniesienie na produkt własnych tekstów lub wybranych motywów. Na szklanych akcesoriach można wygrawerować, na przykład imię obdarowanej osoby. Doskonałą propozycją na prezent są także produkty wykonane z drewna, na których również można nanieść, między innymi własną grafikę. Posiadamy bardzo duży asortyment, dzięki czemu nie będzie problemu z wybraniem odpowiedniego prezentu. Zdecydować się można, na przykład na eleganckie skrzynki na herbatę czy wino. Idealnie sprawdzi się także efektowna deska do krojenia lub stolik śniadaniowy z wyjątkowym napisem. Takie podarunki z pewnością będą trafionym prezentem. Warto dodać, że produkty wytworzone są z bardzo dobrego gatunku materiału, dzięki temu możemy cieszyć się ich długim użytkowaniem.

Nietuzinkowa poduszka z własnym, oryginalnym nadrukiem

Doskonałym rozwiązaniem na prezent z okazji kupna mieszkania jest piękna i unikatowa ramka na zdjęcie. Oferujemy tworzenie na odwrocie produktu spersonalizowanych życzeń, co podnosi wyjątkowość podarunku. Warto w ramce umieścić fotografię, na której jesteśmy wspólnie z naszą bliską osobą. Wybierzmy zdjęcie z jednej z chwil, do której najchętniej wracamy wspomnieniami. Zapewniamy, że taka niespodzianka na pewno wzruszy obdarowanego. Miłym pomysłem na upominek są również koszulki z własnym nadrukiem. Na produkcie możemy umieścić zabawny tekst wraz z imieniem osoby, do której idziemy na parapetówkę. Proponujemy wysokiej jakości koszulki wykonane ze sto procent bawełny. Natomiast nadruk tworzony jest w cyfrowej technologii DTG, która jest najnowocześniejszą techniką znakowania i zdobienia. Idealnie sprawdzi się również poduszka, na której umieścimy wyjątkowe życzenia.

Opinie o Prezent z okazji parapetówki? Prezentujemy sprawdzone upominki

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,047
Ładowanie...