brak produktów0 zł

Podziękowanie dla rodziców. Efektowne inspiracje na prezent dla rodziców

Na żadnym przyjęciu weselnym nie może zabraknąć podziękowań dla rodziców. To wyjątkowy i bardzo wzruszający moment, kiedy młoda para może wyrazić swoją miłość, wdzięczność do rodziców. Dla ułatwienia zakupowych decyzji prezentujemy poniżej gotowa listę sprawdzonych pomysłów na upominek w ramach podziękowań.

 

Co wręczyć rodzicom w ramach podziękowań?

Prezent na ślub wręczany jako podziękowanie dla rodziców to bardzo ważna pamiątka, którą wasi bliscy zachowają na długie lata. Szukając inspiracji na podziękowania dla rodziców warto o tym pamiętać, że upominek powinien być pamiątką, która przypomni im ten wyjątkowy dzień. Oto kilka sprawdzonych propozycji od Murrano. Gwarantujemy, że wybierając nasze upominki wywołacie uśmiech na twarzach rodziców.

  • biżuteria – to klasyka wśród upominków na prezent na ślub wręczany w ramach podziękowań dla rodziców. Szczególnie mamy bardzo cieszą się otrzymując gustowny naszyjnik w eleganckim pudełeczku. Na wielu modelach biżuterii możemy nanieść niewielki grawer z datą ślubu. W modelach, w których nie ma takiej możliwości życzenia grawerujemy na tabliczce wkomponowanej w estetyczne pudełeczko na biżuterie. W naszej ofercie nie zabrakło też klasycznych łańcuszków i zegarków dla mężczyzn, by i wasi ojcowie mogli otrzymać klasyczny biżuteryjny prezent.

  • prezenty ze szkła – upominki wykonane ze szkła są ponadczasowe i wyjątkowe. Szukając podziękowań dla rodziców warto rozważyć szklane upominki z własnym grawerem. Karafki, patery szklane, szklanki, słoiki to urocze prezenty, na które młodzi mogą nanieść spersonalizowane życzenia za pomocą laserowego grawerowania. Gwarantujemy, że szklane prezenty to szczególna pamiątka na długie lata.

  • albumy na zdjęcia – rodzice uwielbiają rodzinne fotografie. Od najmłodszych lat wykonują ich mnóstwo swoim maluchom, by upamiętnić wszystkie wyjątkowe chwile. Świetnym pomysłem na prezent w ramach podziękowań są albumy na zdjęciaOkładka skórzana wraz z solidnymi kartami sprawi, że włożone fotografie będą prezentować się okazale przez długi czas. Wewnątrz albumu na niewielkiej tabliczce na życzenie młodych możemy nanieść dowolne życzenia. Album wypełniony zdjęciami będzie wzruszał waszych rodziców za każdym razem, gdy go otworzą.

  • prezenty z drewna – upominki z drewna to praktyczne rozwiązania, które przypadną do gustu rodzicom lubiących klasyczne piękno. Drewniany prezent na ślub wręczany w ramach podziękowań dla rodziców to bardzo gustowny pomysł. W naszej ofercie znajdziecie skrzynki na wino, stoliki śniadaniowe, skrzynki na herbatę i wiele innych. Na wszystkich drewnianych upominkach wykonujemy estetyczne grawerowanie. To miły sposób, by przekazać rodzicom swoją wdzięczność za wkład w wasze życie.

 

Opinie o Podziękowanie dla rodziców. Efektowne inspiracje na prezent dla rodziców

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,032
Ładowanie...