brak produktów0 zł

Podziękowania dla dziadków. Inspiracje na prezenty weselne wręczane dziadkom

Wyjątkową tradycją weselną jest wręczanie upominków w ramach podziękowań. Do gości, którym należy się tego typu wyróżnienie należą dziadkowie. Warto okazać im wdzięczność i szacunek wręczając niewielki upominek, który z pewnością wywoła na ich twarzach szczery uśmiech. Dziadkowie to osoby niezwykle sentymentalne, dlatego poszukując prezentu na podziękowania należy wybierać upominki, które będą dla nich pamiątka z tego wyjątkowego dnia.

 

Skradnij ich serca miłym, weselnym prezentem

Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego z nas. Z pewnością wkładali wiele wysiłku w pomoc w wychowaniu swoich wnuków, dlatego warto im podziękować w dniu waszego ślubu. Podziękowania dla dziadków to bardzo miły gest, który w połączeniu z eleganckim upominkiem zostanie w ich pamięciach na zawsze. Jakie prezenty warto wybrać dla ukochanych dziadków? Oto kilka sprawdzonych pomysłów na upominki:

  • prezenty ze szkła – gustowne prezenty ze szkła to bardzo miły sposób na podziękowanie dla dziadków. Piękne patery, szklanki do kawy, karafki, czy słoiki na kawę to ponadczasowe i ekskluzywne upominki, które spodobają się zarówno babci, jak i dziadkowi. Umożliwiamy naniesienie życzeń na każdy prezent szklany z naszej oferty.

  • prezenty z drewna – bardzo popularnymi upominkami dla dziadków są praktyczne prezenty wykonane z drewna. Takie podarki dziadkowie będą używać z prawdziwa przyjemnością, gdyż za każdym razem przypomną o ukochanych wnukach i tym wyjątkowym dniu. Efektowne skrzynki na herbatę, wino, deski do krojenia, stoliki śniadaniowe. Dodatkowo na każdym prezencie drewnianym młodzi mogą nanieść życzenia dla dziadków, by jeszcze bardziej podkreślić swoje zaangażowanie w upominek dla nich.

  • poduszki z napisem – spersonalizowane prezenty to najlepszy sposób, by wyrazić miłość i wdzięczność do dziadków. Miłym pomysłem na upominek w ramach podziękowania są poduszki z nadrukiem. Stawiamy na wysoką jakość, by poduszka cieszyła świetnym wyglądem przez długi czas. Na każdą poduszkę młodzi mogą nanieść dowolne życzenia, imiona dziadków, datę ślubu.
  • ramka na zdjęcia – uwiecznienie szczęśliwych chwil na zdjęciach umożliwi dziadkom wspominanie waszego ślubu. Warto oprawić jedną z fotografii ślubnych w piękną ramkę wykonaną ze srebra. Wysokiej jakości ramka to prezent, który zajmie honorowe miejsce w domu dziadków. Na odwrocie ramki wykonujemy na niewielkiej tabliczce spersonalizowane życzenia dla dziadków, by jeszcze bardziej podkreślić waszą miłość do nich.

  • dewocjonalia – bardzo sentymentalnym prezentem dla dziadków są obrazkize srebra z motywem np. Anioła Stróża. To wyjątkowy prezent, jeśli dziadkowie są osobami wierzącymi. Dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że każdy obrazek stanowi piękną pamiątkę, ale też ozdobę. W naszej ofercie znalazły się srebrne obrazki do powieszenia na ścianę, jak i postawienia na półkę.   

Opinie o Podziękowania dla dziadków. Inspiracje na prezenty weselne wręczane dziadkom

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,015
Ładowanie...