brak produktów0 zł

Oryginalne prezenty na chrzciny od cioci. Lista sprawdzonych pomysłów

Chrzest to niezwykle ważny moment w życiu każdej wierzącej rodziny. Wydarzenie to wiąże się z organizacją podniosłej uroczystości na którą zapraszane są osoby, które odgrywają istotną rolę w życiu dziecka. Nieodłącznym elementem chrzcin są prezenty wręczane przez gości maleństwo. 

 

Oryginalne prezenty na chrzciny od cioci. Lista sprawdzonych pomysłów

Chrzest to niezwykle ważny moment w życiu każdej wierzącej rodziny. Wydarzenie to wiąże się z organizacją podniosłej uroczystości na którą zapraszane są osoby, które odgrywają istotną rolę w życiu dziecka. Nieodłącznym elementem chrzcin są prezenty wręczane przez gości maleństwo. Wybierając upominek warto dopasowywać swoje pomysły tak, by pasowały do tej wyjątkowej uroczystości. W poniższym artykule wskażemy kilka sprawdzonych pomysłów, które wywołają uśmiech na twarzach rodziców maleństwa.

 

Wyjątkowe i pamiątkowe prezenty na chrzciny

Otrzymując zaproszenie na chrzest możemy czuć się wyróżnieni. Tak wyjątkowa uroczystość wymaga jednak odpowiedniego podejścia do zakupu upominków dla malucha. Pamiętajmy, że chrzciny to szczególny moment, kiedy dziecko wstępuje do wspólnoty wiernych. Warto o tym nie zapominać wybierając prezent na chrzest. Dla ułatwienia doboru idealnego prezentu prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów:

  • obrazek srebrny – bardzo ładnym prezentem na chrzest są obrazki wykonane z najwyższej próby srebra techniką płaskorzeźby. W ofercie Murrano znalazły się obrazki na chrzest z motywem m. in. Anioła Stróża, Świętej Rodziny. Wysoka estetyka wykonania obrazków srebrnych sprawia, że jest to wspaniała pamiątka na długie lata ale też ozdoba. Dwie wersje obrazków umożliwiają powieszenie na ścianie lub postawienie na półce, dzięki podstawce.

  • biżuteria – popularnym i sprawdzonym prezentem na chrzest jest biżuteria. Bardzo dobrym i trafionym rozwiązaniem są łańcuszki z estetycznymi zawieszkami z aniołkiem. Biżuteria z kruszców szlachetnych to efektowny i wartościowy prezent, który zaskoczy miło każdą rodzinę. Srebrne i złote dodatki biżuteryjne są przyjazne dla skóry dziecka, dlatego nie musimy się obawiać podrażnień lub alergii.

  • medalik – to prezent na chrzest wybierany bardzo chętnie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wszystkie medaliki wykonywane są z użyciem precyzyjnej techniki płaskorzeźby, która umożliwia szczegółowe przedstawienie charakterystycznych rys twarzy. To piękny prezent na chrzciny, który będzie stanowić wyjątkową pamiątkę na długie lata. Szukając prezentu z religijnym wydźwiękiem warto rozważyć medalik srebrny lub złoty.

  • albumy na zdjęcie – rodzice każdego dziecka uwielbiają uwieczniać jego życie na fotografiach. Świetnym prezentem na chrzest jest album na zdjęcia ze skórzaną oprawą z motywem Anioła Stróża. Tak wysokiej jakości podarek pozwoli na przechowywanie zdjęć w warunkach, które zagwarantują ich piękny wygląd przez wiele lat.

Upominki z grawerem na szczególne okazje

Zaangażowanie w dobór odpowiedniego prezentu na chrzest możemy wyrazić wykonując spersonalizowaną dedykację grawerowaną. Bezpośrednio na produkcie lub na estetycznej tabliczce wkomponowanej w opakowanie prezentowe możemy wykonać dowolne życzenia dla maleństwa. Tak spersonalizowane prezenty na chrzciny to szczególna pamiątka na długi czas.

Opinie o Oryginalne prezenty na chrzciny od cioci. Lista sprawdzonych pomysłów

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,031
Ładowanie...