rodzaj dostawy w murrano
brak produktów0 zł

Grawerowany prezent idealny na roczek

Roczek to wyjątkowa okazja nie tyle w życiu dziecka, które raczej nie zachowa wspomnień ze swoich pierwszych urodzin, co raczej w życiu rodziców, którzy mają za sobą pełen radości czas często wypełniony pierwszymi trudami rodzicielstwa. Na jaki prezent powinniśmy się zdecydować a jakie podarunki zdecydowanie odrzucić?

 
Roczek wieńczy najważniejszy czas w rozwoju młodego człowieka, to właśnie pierwsze pięćdziesiąt tygodni jest kluczowe dla kształtowania umiejętności i umysłu malucha, możemy zatem pomyśleć o prezencie, który w jakiś sposób zostanie zapamiętany, a solenizant będzie mógł po latach wracać  do niego w przypływie nostalgii i odpowiedniego na wspomnienia nastroju.
 
Teoretycznie prezent na roczek daje kupującemu dużo więcej dowolności w wyborze podarunku niż na przykład bardziej oficjalny i związany z kościelnym sakramentem prezent na chrzest. W praktyce na pierwsze urodziny możemy kupić wszystko to, czego nie wypada ofiarować jako prezent chrzcielny. W grę wchodzą zatem wszelkiego rodzaju prezenty praktyczne i upominki finansowe. Przy okazji tych ostatnich powinniśmy jednak pamiętać, że obdarowanie rodziców samą kopertą nie należy do najbardziej taktownych posunięć, a pieniądzom zawsze powinien towarzyszyć jakiś drobiazg. Najlepiej jednak kupić młodemu człowiekowi coś, co będzie mu służyć przez wiele nadchodzących lat.
 

 

Dlaczego na roczek warto wybrać prezent z grawerunkiem?

 
Jeśli już posłużyliśmy się kryterium trwałości, trzeba powiedzieć, że sam sobie grawerunek jest jednym z najbardziej żywotnych prezentów. Wykonany w wysokiej jakości metalu lub szlachetnym kruszcu jak srebro lub złoto, nasz napis będzie stanowił gwarancję długowieczności przedmiotu, który najpewniej zdoła przeżyć darującego i obdarowywanego, by przez lata stać się rodzinną pamiątką.
 
Grawerowane prezenty są idealne z wielu powodów. Jednym z nich jest naturalnie trwałość i fakt, że stanowią upominek na lata. Drugi natomiast dotyczy samej natury grawerunku, który jest w swojej istocie osobistym przesłaniem dla obdarowywanego – w tym wypadku rocznego dziecka. Chociaż oczywiście nie będzie ono w stanie przeczytać naszego grawerunku od razu, po latach sprawi mu on wiele radości i pozwoli poczuć wsparcie najbliższych. Dzięki grawerunkowi, gdy nasz maluch dorośnie, zwiąże się emocjonalnie z tak spersonalizowanym przedmiotem i już na zawsze będzie miał nas w swojej pamięci i sercu. Nie czekaj więc i już dziś przejrzyj propozycje Murrano. Znajdziesz tu wiele artykułów idealnych na prezent, które w dodatku będziesz mógł opatrzyć grawerunkiem. Zdecyduj się już dziś!

Opinie o Grawerowany prezent idealny na roczek

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,032
Ładowanie...
facebook

Sklep Murrano wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij