rodzaj dostawy w murrano
brak produktów0 zł

Czas realizacji

Jak szybko zrealizujecie moje zamówienie ?
 
Zamówienia realizujemy przeważnie w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w soboty, niedziele lub inne dni wolne od pracy nadamy w kolejny dzień roboczy.
 
Wykonanie grawerowanej dedykacji może nieznacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia, niemniej jednak wszystkie zamówienia wysyłane są w ciągu około 2 dni roboczych od momentu ich złożenia.
 
 
Pamiętaj, wszystko uzależnione jest od tego jaką formę opłacenia i rodzaj przesyłki wybierzesz.

W naszym sklepie dostępne są trzy rodzaje przesyłek;
 
Przesyłka Pocztex Kurier48 – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub PayU
 
Przesyłka pobraniowa Pocztex Kurier48 – do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast ponieważ płatność klient uiszcza kurierowi przy odbiorze przesyłki

Paczkomaty InPost – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub PayU
 
Przesyłka kurierska DHL – do realizacji zamówienia przystępujemy po odnotowaniu Twojej wpłaty na konto bankowe poprzez przelew tradycyjny lub PayU
 
Przesyłka kurierska pobraniowa DHL – do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast ponieważ płatność klient uiszcza kurierowi przy odbiorze przesyłki 
 
Jak długo czekać będę na przesyłkę ?
 
Po realizacji zamówienia w dniu wysyłki otrzymasz informację na swój adres e-mail z numerem nadania przesyłki.
 
Czas dostawy:

Przesyłka Pocztex Kurier48
– Jest to usługa kurierska Poczty Polskiej. Przesyłki doręczane są najpóźniej w drugim dniu po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy (Poczta Polska deklaruje ,że 75% przesyłek dostarczana jest już pierwszego dnia po nadaniu). Jeżeli w zamówieniu podano numer telefonu to kurier widzi go na etykiecie adresowej i może z niego skorzystać celem umówienia się z odbiorcą przesyłki, jednakże Poczta Polska zasrzega, iż kurierzy nie mają takiego obowiązku. W przypadku braku doręczenia kurier zostawia awizo i przesyłka czeka na odbiór w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

Paczkomaty InPost - to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - system wyśle Ci SMS oraz e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.
Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru przez 11 dni, Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem.
 
Przesyłka kurierska DHL - Przesyłkę dotarczy firma kurierska DHL przez wielu uznawana za lidera rynku usług kurierskich pod względem jakości oraz terminu doręczeń przesyłek. Cas dostawy to 24 godziny od momentu nadania w dni robocze. Kurierzy prawie zawsze dzwonią ustalając termin doręczenia. Przysługują Ci dwie próby doręczenia, po drugiej nieudanej kurier zostawi awizo ze swoim numerem telefonu. Po nadaniu przez nas przesyłki otrzymasz sms-a oraz maila z linkiem do strony gdzie możesz śledzić losy swojej przesyłki.
 
Przesyłka opóźnia się?, co mam zrobić ?
 
1. Zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej, być może czeka na Ciebie awizo, które zostawił pod Twoją nieobecność kurier/listonosz
 
2. W dniu nadania na Twój adres e-mail wysłaliśmy informacje z numerem nadania, klikając w link otrzymany w mailu będziesz mógł śledzić losy swojej przesyłki.
 
3 Skontaktuj się z nami sklep@murrano.pl lub tel.  605-518-709
 

Propozycja tylko dla Ciebie

Generowano: 0,094
Ładowanie...
facebook

Sklep Murrano wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej w Polityce prywatności.

Zamknij