brak produktów0 zł

Biblijne przypowieści najlepszą pamiątką chrztu

Pierwszy sakrament, jakim jest chrzest to wielkie wydarzenie rodzinne. W religii chrześcijańskiej w tak uroczysty sposób przyjmuje się nowego członka do wspólnoty chrześcijańskiej. Jest to zarazem uczczenie pojawienia się nowej osoby w rodzinie. Taką wspaniałą chwilę warto upamiętnić. Stwarza to niepowtarzalną okazję do podarowania wyjątkowego prezentu, który podkreślałby znaczenie takiego wydarzenia.

 

Wielkie emocje - wielkie święto

Podczas przygotowań do chrztu,  warto wcześniej zastanowić się i zaplanować co chcemy ofiarować dziecku, nie zapominając, że będzie to pamiątka na całe życie. Do ceremonii chrztu świętego, tradycyjnie rodzice chrzestni, zapewniają dziecku białą  szatkę i świecę, które są symbolami tego sakramentu. Potrzebne są one podczas kościelnej uroczystości. Osobiste prezenty najczęściej wręcza się rodzicom dziecka po ceremonii. Z okazji tak doniosłej uroczystości warto wybrać prezent wartościowy, który będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat, a może nawet przez całe życie.  W sklepie Murrano, znajdzie się cała paleta możliwości do podarowania pięknego i wyjątkowego prezentu. Osobom, którym zależy na wpajaniu wartości chrześcijańskich od najmłodszych lat na pewno spodoba się pamiątka chrztu, jaką jest „Biblia dla najmłodszych”. Taki prezent na chrzest można uświetnić osobistą dedykacją, która podkreśli jego wyjątkowość. Biblia przepięknie wydana w twardej obwolucie to solidne wydanie ze specjalnym miejscem na grawerunek, podane w formie jak najbardziej zrozumiałej dla naszych milusińskich. Piękne, barwne ilustracje i duże litery ułatwiają zrozumienie treści nawet najmłodszym czytelnikom. Najwyższa jakość papieru daje gwarancję częstego i długoletniego kontaktu ze Słowem Bożym.

Co jeszcze możemy podarować na chrzest?

Oprócz Biblii, w sklepie Murrano, możemy wybierać spośród wielu pamiątek:

  • obrazki Anioła Stróża (aby czuwał nad dzieckiem i strzegł go od złego) - srebrne, wykonane z dbałością o każdy szczegół,
  • medaliki z podobizną Matki Boskiej i krzyżyki z łańcuszkami o eleganckim splocie - każdy z przedmiotów z możliwością wykonania grawerunku, umieszczony w ekskluzywnym pudełku. Do produktów oferowanych przez sklep Murrano dołączone są  metki jubilerskie z podaną próbą kruszcu, przebadaną przez Polski Urząd Probierczy.
  • eleganckie, skórzane albumy z posrebrzaną płaskorzeźbą pośrodku okładki - z pewnością zmieszczą one wszystkie zdjęcie upamiętniające to wydarzenie.

Nie zapominajmy – to głównie święto  Twojego dziecka

Zanim zabierzemy się do organizacji i przygotowań do ceremonii chrzcin, zaplanujmy ten dzień, pamiętając głównie o przyzwyczajeniach i rozkładzie dnia Twojego dziecka. Warto wziąć pod uwagę jego wiek, tak by uroczystość przebiegała bez niespodzianek. Nakarmione i przewinięte niemowlę, nie będzie okazywało swojego niezadowolenia podczas trwania uroczystości, a pozostali członkowie rodziny i przyjaciele będą w pełni cieszyć się z sakramentu.

Opinie o Biblijne przypowieści najlepszą pamiątką chrztu

średnia ocena: ze wszystkich opinii
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Generowano: 0,125
Ładowanie...